Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kinek jön be a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kinek jön be a kis méret és miért? F/21

Figyelt kérdés
kort írjatok. 21 srác vagyok én nem szégyelem hogy mekkora de elég nehéz olyan lányt találni aki ezt el fogadja miért van ez?

2017. okt. 24. 07:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Ez a 49% és 54% nem százasak!!! :D


Olyat fogok ma dugni,a 12centis pasimmal,hogy az ágy is leszakad.


Valóban nem jó,ha a mélyszájat döfködik.És biológiára sem jártatok,Nem minden hüvely egyforma szűk és mély. Barmok!!!

2017. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21 ők is csak olyan puncit láttak még ami .jpg-re végződött :D

Bár nem értem miért jó ez hogy "senki se szeret sálálá hazudsz, jaj de rossz nekem, nem igaz hogy bárkinek jó vagyok" dehát ugyebár aki ilyen hülye az meg is érdemli.

2017. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 János Gilján ***** válasza:

Jómagam foglalkozom párkapcsolati és szexuális coachinggal és bizony találkozom olyan esetekkel, ahol a túl kis méretre egész kapcsolatok mentek rá. Természetesen vannak pozíciók, amik segíthetnek, de azt is el kell fogadni, hogy sajnos nem lehet minden esetben megfelelő megoldást találni.

Egy olyan megoldást tudok javasolni, ha a méretproblémák miatt sehogyan sem kielégítő a szexuális élet, akkor nem érdemes komolyra fordítani a kapcsolatot, mert a szexuális inkompatibilitás jószerivel előbb-utóbb ki fogja azt kezdeni.

Ugyanakkor az említett 12 centivel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy megfelelő technikával sokkal több hölgypartnernél lehet megfelelő az a méret is, mint a közhiedelem tartja, de az is tény, hogy NEM mindenkinél elég.

2017. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%

Kedves János!

Én kezdetektől ezt írom.Nem vagyunk egyformák,kinek ez - kinek az!Olyan,mint a mellméret.Ők kezdték ki a válaszom.Nem érzem magam hazugnak!!!

Azt is vegyük ide,hogy senki nem farokméret alapján ismerkedik.Az első pár aktus után derük ki,hogy kompatibilisek - e a felek.Nem csak méretileg,hanem egyébként is.Amennyiben nem,szakítás avagy megbeszélés!Egy barátnöméknél pl; a péniszköppeny és az,hogy a férfi a büszkeségét legyőzve,néha belebújik egy nagyobb méretbe,megoldást jelentett!5 éve vannak együtt,Harmóniában és Monogámiában!

2017. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 KJUsul ***** válasza:

Vicc: A nő meglátja, hogy hapsinak csak 12 centis a farka. Megkérdezi a hapsit: "Mondja, maga szerint ezzel ki fog elélvezni?"

Hapsi válaszol: "Hogyhogy ki? Hát én!"


Na kb ennyi...


Én nem mondok hazugnak senkit, de 49 év alatt nem találkoztam olyan nővel, akinek a 12/2,5-ös kis rügyecském egy pillanatra is tetszett volna. Fiatal koromban kitömtem a gatyám hogy legyen nőm, se így is alig volt, ha nem teszem,, soha egy se állt volna szóba velem. Talán balszerencsém volt, nem tudom, de ez az én saját tapasztalatom.

2017. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!