Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több éve kapcsolatban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve kapcsolatban élő nők: ti milyen gyakran elégítitek ki orálisan a párotokat?

Figyelt kérdés

Ebből mennyi a saját kezdeményezés?

Én 3. éve vagyok együtt barátnőmmel, de sajnos szinte eszébe se jut, hogy leszopjon. Régebben azért heti 1-2 volt, de már nagyon-nagyon ritka.


2017. okt. 24. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden nap
2017. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2,5 éve vagyunk együtt minden alkalommal van orális szex oda-vissza

80%-ban én kezdeményezek

L/23

2017. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban pajtás... :/
2017. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Kellene venned egy fejogepet ami leszivna naponta 3x ha csak ez a kivansagod

mit kepzelsz hogy csak szopni kell teged arra vannak a baratnok es a felesegek

Csak a sajat elvezeted nezed megint !!!

2017. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én párom bár mikor megtenné értem, De én nem annyira vagyok oda érte.

kb 3 éve vagyunk együtt.

2017. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha barátom kérné, bármikor. Na jó nem bármikor, de mondjuk 90%ban bármikor, amikor kérné. Viszont ő nem nagyon szereti, előjátéknak jó egy kicsit, de sose akarja, hogy úgy legyen vége.


Ha előjátéknál bevetem, az mindig saját kezdeményezés, magától sosem kérte még.

2017. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, heti 2-3 alkalommal szeretkezünk és szinte mindig van orális szex.
2017. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

MINDENNAP van szex (menzesz napokon nincs) :) és MINDEN egyes alkalom során kényeztetem orálisan is ( kölcsönösen)


Viszont van,hogy csak "random" leszopom a párom férfiasságát. Egy otthon ülös,összebújos napokon. A kezdeményezés általában változó,de ha én teszem akkor csók,ölelés,simogatás és átveszem az irányítást :) Van amikor csak letámadom,kicsit meglököm a vállánál fogva,kérem,hogy üljön le vagy feküdjön el és onnan enyém a terep. Egy pillantásomból tudja,hogy mit akarok..:) és olyankor csak rám vigyorog :)


A leghosszabb kihagyàs max 3 nap szokott lenni,de utána egymásnak esünk.


L

2017. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Régebben heti 1-2 volt, mindig én kezdeményeztem, de a párom nem különösebben szereti. Nem is tud oráltól elmenni, 4 év alatt csak egyszer élvezett el így. Így lassacskán megritkult a dolog, mostanában 2-3 havonta egyszer próbálkozom.
2017. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én minden együttlét előtt. Én neki ő kinyal aztán sex.
2017. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!