Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak hány évesen kezdett el a szexuális vágyatok csökkenni? És ez miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Rossz hírem van: a szexuális vágy már 30 éves korban elkezd csökkenni illetve megváltozni. A férfiak legalább fele átélt már szexuális kudarcot 35 éves koráig. 40 év felett már mondhatni általános, hogy nem “legyet röptében” történik a szex.


A férfiak megváltoznak 40 év fele... fontosabbak lesznek az érzelmek, a stílus, a barátság; a férfi viselkedés közeledik a nőihez. Ezért is népszerűek a 40-es férfiak a fiatalabb nőknél, mert ügymond megértőbbek, tudják mi kell a nőnek stb. – ez is igaz, de az is, hogy ez együtt jár a vágy átalakulásával is.

2017. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

52 vagyok, ugyanolyan aktív mint 30 évesen (remélem sokáig így marad).

A párom 40, eszméletlen csinos, érzéki nő, valószínüleg azért megy jól a szex. Napi 1 ha van idő reggel is, a hétvégén napi 2-3 alkalommal szeretkezünk.

Ammyi változott a 30-hoz képest hogy jobban kiismerem magam a nők igényei terén, figyelmesebb ls odaadóbb vagyok.

Napi szinten futok 8-10 km-t, egészségesen étkezek és stresszmentesen élek.


De szerintem ez genetika, életmód és környezeti tényező egyben. (a nagyapán még 70 évesen is nyaggatta nyagyamámat a szex miatt)

2017. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez az egeszsegtol fugg, nem a kortol. Orvosi statisztikak szerint a 85 ev feletti retrial 50%-anak nincs merevedesi problemaja, mig vannak 20 eves impotensek is. Sajnos a kozvelemeny nagyon tajekozatlan ezen a teren es sztereotipiakban gondolkodik. A tesztoszteron szint sem a kor miatt hanem a kronikus betegsegek miatt csokken, ami nagyreszt eletmodbeli valtozasokra vezetheto vissza.
2017. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*ferfiak 50%-anak. / idio...ta telefonom/
2017. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

42 vagyok, kb.40 éves korom óta egyre csökken az érdeklődésem. Jobban érdekel már egy jó meccs, mint a szex, de persze nem közömbös a szex, csak jóval kevesebbet jár a fejemben. Heti 2-3-at még bírok, de szintén 40 éves koromtól már rá kell segíteni viagrával, és 1-nél több menetet már nem bírok, olyan 38 évesen még csak-csak merev lettem másodszor is, most már azzal is megelégszem ha egyszer feláll.A haverokkal beszéltem erről, ők is hasonlóan vannak, úgyhogy nem hiszem hogy több lenne mitosznál hogy egyesek még 80 évesen is bírják.

42/F

2017. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Aszexi feleség pont ilyet érdemelne.Csak aztán egyik szobában menne a kinyírosz múnyosz sorozat másikban a most lőjj,most lőjj,góóó*.
2017. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Nekem csak a látásom romlott a kor előrehaladtával. Azelőtt elég volt egyetlen pillantást vetni a puncira, és már állt a farkam, most meg percekig nézegethetem. :-))

Viccet félretéve a férfiak egészsége nagyban függ az életmódjuktól. Sajnos a mai, "tápláléknak" csúfolt vackok, amit a boltok polcain találunk, nem igazán kedveznek. Mindenbe szóját nyomatnak, ami inkább az ösztrogéntermelés segíti. Ezért különösen fontos, hogy legalább fizikailag rendben tartsuk magunkat. Nem gáz előkeresni a súlyzókat, vagy az edzőcipőt. Mozgás után váltófürdő, hogy az erek rugalmasságát megőrizzük.

Sok igazság van abban, amit előttem írtak. Megváltozik a szexualitás mértéke. Míg fiatalon a legyet is röptében, idősebb korban megfontoltabban műxik a cerka. Akkor áll csak fel, amikor valóban szükség van rá, és már nem irányítja minden gondolatunkat, (főleg, ha amúgy rendben van a szexuális életünk) nem visz bele őrültségekbe. A nőkről is sokat tanultunk eddigre, sokkal jobban megértjük őket, sokkal jobb, szerethetőbb partner tudunk lenni.

58F

2017. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Napi szinten futok 8-10 km-t, egészségesen étkezek és stresszmentesen élek."


Ezt milyen munkakörben lehet megengedni magadnak?

2019. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oldfire ***** válasza:
Nekem még nem csökkent.😉
2022. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!