Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nos, gondolkodtam azon. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, gondolkodtam azon. Hogy felregisztrálok a rosszlányok.hu-ra. Szerintetek, fura lenne ha nem a pénzért csinálnám? Hanem szimplán csak az élvezetért?

Figyelt kérdés
Valakinek van ebben tapasztalata? 20/f
2017. okt. 24. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fura. Kb 1 napot töktenél ott, mert rontanád a pénzesek bizniszét.
2017. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Semmi furi nincs abban aranyom, csináld!

82N.

2017. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez olyan mint az utcai "pillangóknál"? Hogy kúszik felfe a pénz a főnök zsebébe?
2017. okt. 24. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Kutya nem foglalkozna veled, legtobb lánynak mar regen nincs stricije.


Viszont hamar rajonnel, hogy az ilyen sex nem a lany elvezeterol szól...

2017. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es nézd már meg, hogy fiú a kérdező! Én ezt nem értem amúgy, vannak ott hetero férfiak fent? Ha igen akkor neked jó, hogy öreg/csúnya nők mennének hozzád? Hát ha ezt élvezed akkor nem tartom furának, de nem hiszem, hogy bizalomgerjesztő lenne valaki aki ingyen "dolgozik". 23/f
2017. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából ez egy rossz elképzelés. Hogy ami ingyen van, az csak rossz lehet. :)

És most idős vagy fiatal tökmindegy :)

Gumi nélkül amúgy se lenne semmi

2017. okt. 25. 11:23
 7/8 A kérdező kommentje:

És igen vannak fent heteró ffi k is akik nőket keresnek és pénz3rt csinálják de most minek pénz ehhez? Elhiszem,hogy a mai világ a pénzről szól.

De vannak olyan lehetőségek, amit ugyan ki lehet hagyni. De utána meg azon marakodik az ember magában, hogy miért nem tette meg mikor volt rá alkalom.

2017. okt. 25. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom sokat fizetnet a lányok, hogy fent lehessenek az oldalon ... Ha beválalod, hogy benyeled a költségeket vagy éppen annyira alacsony áron dolgozol, hogy pont hogy azt fedezd lesz lehet probléma...
2017. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!