Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki őszintén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki őszintén kicsinek gondolja ezt a farokméretet? (több lent)

Figyelt kérdés

Nem kell az a szöveg hogy "nem számít a méret,kis bohóc is nagy cirkuszt tud csapni" én értem meg tudom hogy az esetek többségében így van de most nem erre az oldalra vagyok kíváncsi szóval nem a "bíztatóra" hanem aki tényleg kicsinek gondol egy 14 centi alatti péniszt és kíváncsi vagyok a miértjére hogy milyen indokkal gondolja annak pl: könnyen betudja tövig kapni, volt már vele dolga és nem érzett belőle semmit vagy csak szimplán kicsinek gondolja,vagy a másik eset hogy kicsinek gondolja de neki ez jó méret. Erre az oldalra vagyok most kíváncsi meg szerintem egy jó páran mivel itt nem lehet olvasgatni ilyen jellegű témában. (ezzel nem akarom senkinek se lerombolni az önbizalmát mert akit nem érdekel ez a vélemény az ne olvassa a válaszokat.)

18-25 éves lányok válaszát várom leginkább. :) egy "kicsi" farkú srác. 19/F



2017. okt. 24. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Az 5cm is 14 alatt van.

Akkor most mekkora???

2017. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyilkos 2 mili
2017. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Kövezzetek meg, de 14 centi baromi kicsi. Jóval átlag alatti, legalább is akikkel eddig dolgom volt azokhoz képest mindenképp.
2017. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nem gondolom kicsinek. Nagyon szűk és pici vagyok alul genetikailag. A nőgyógyász is olyan eszközökkel vizsgál, amivel gyerekeket szoktak.
2017. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha 2-essel kezdődik, akkor rendben van a farok, alatta hanyagolandó. Mondjuk 18-19 még belefér. Nem vonalzóval járok, de ez van. (Nem kérek privit köszi! Nem olvasom el őket.)
2017. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem 25 centi de legalább nem kell ilyen miatt aggódnom xD
2017. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Tud örömet okozni.

De egyáltalán semmilyen pózban nem tud ANNYIRA jó lenni, mint egy átlagos/nagyobb méret.

2017. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!