Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén kérdezem! Mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén kérdezem! Mitől függ, hogy felnőttként valakinek kicsi vagy nagy pénisze/melle lesz?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, genetika miegymás. De gondoljatok bele! Aki először rendelkezett azokkal a bizonyos génekkel, amelyek a nagy méretet eredményezték - majd generációkon keresztül továbbörökítette - az is valami úton módon hozzáfért és valahogyan megkapta. Arról meg nem is beszélve, hogy olyan is előfordulhat, hogy egy testvérpár közül az egyiknek látványosan nagyobb lesz a melle, mint a másiknak pedig mégis azonos szülőktől vannak. Nem tudom, hogy van-e itt köztetek, aki járatos a genetikában (vszeg nincs), de szívesen meghallgatnám a véleményeiteket ezzel a témával kapcsolatban, mert képtelen vagyok elhinni, hogy ez olyan legyen, mint a lottószám húzás (pedig szerintem még az sem 100%-ig a véletlen műve). Azt pl. képtelen vagyok megérteni, miért van az, hogy fateromnak láthatóan vastagabb a farka az enyémnél, míg nekem olyan mint egy ceruza. Legszívesebben a Természettudományok kategóriába is kiírnám, de bízok benne, hogy a tapasztalataitokat meghallgatva valamivel okosabb leszek, mert elképesztően frusztrál és képtelen vagyok megérteni, hogy x embernek 18 centis masszívan vastag pénisze lehet, mást meg 15 centis vékony hancúrléccel "ajándékozott" meg a sors.

2017. aug. 27. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindegy mekkora? Ha nem tudod csinálni, cseszheted....
2017. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg használni se, az káosz.
2017. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

A nőknél a genetikán kivűl számít a zsírosság is...


A többit vmi okosabb csóka megválaszolja remélem.

2017. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? :)


"Aki először rendelkezett azokkal a bizonyos génekkel..."


Senki se tudja megmondani, ki volt az aki először rendelkezett azokkal a génekkel, mivel azóta évezredek ha nem milliók teltek el. Persze ha azt vesszük, mindannyian rokonok vagyunk, hiszen Ádám és Éva volt a kiindulópont, azt mégis más génállománya van minden embernek. Szép is lenne, ha mindenki ugyanazt örökölné, mert az azt jelentené hogy ugyanúgy nézünk ki. Amúgy azt mondják hogy valahol a Föld egy pontján mindenkinek van egy kiköpött hasonmása, ami megint csak érdekes kérdéseket vethet fel.


Egyébként én sose láttam apám farkát, azt meg pláne nem tudom, milyen vastag neki.. hála égnek.

2017. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kis cicit én választottam, mert szeretem, aki nem annak meg azért, hogy az orvosok is megéljenek.
2017. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
ádám meg éva... mese habbal.... sokkal tudományosabb a téma ennél, ezen a földön, nem mi vagyunk az első emberi faj:) nyugodj meg. Voltak már előttünk is, nem, nem két lábon járó szőrös majmokra gondolok.
2017. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés, de nekem sajnos ugyanúgy fogalmam sincs, mint neked. viszont bioszos suliba járok, ha egyszer megtudom a választ, eskü leírom neked :D
2017. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig pont olyan, mint a lottó — teljesen véletlen — és épp ezért lehet bármilyen.

No persze ez csak a saját gondolatmemetem.

Ha a nagymamádnak nagy a melle, de a nagyapád édesanyjának kicsi, akkor édesanyádnak véletlenszerűen lehet kicsi vagy nagy. Tegyük fel, hogy kicsi, ám a testvéresnek meg nagy. Ez lehet, hogy az édesapád egyik női felmenőjének köszönhetően örökölte, s ez így megy majd tovább.

A 3. perctől lehet, érdemes lenne megnézned ezt a videót. Ugyan itt színekről van szó, de tekinthetünk rá méretként is.

[link]

2017. aug. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Peddig el kell hinned hogy ez 100% véletlen (mondjuk... ha mindkét felmenő családjában 2- 3 generáción át ez a méret és vastagság dominált akkor már nem 100% véletlen)
2017. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
A pénisz kifejlődését nagyban meghatározza a tesztoszteron szint. Ehhez az élsportoló, harcos életmód a legjobb. Kemény edzések, gyakorlatok, állandó küzdelem, verseny, húsban gazdag táplálkozás, rengeteg csajozás a legjobb. Igazából a test magasságát, izomzatát is ez befolyásolja. Ha a több generációval elöbbi ősök is így éltek, akkor a legjobbak a gének. Afrikában egymástól párszáz kilométerre élnek koróevő békés 145-150 centis busmannok és 190 cm-es átlag férfimagasságú marhákat legeltető harcos kultúra hagyományait ápoló maszájok (állandó belháborúkat vívnak most is a marhacsordákért, harcos életet élnek), náluk a világon a legnagyobb az átlag péniszméret.
2017. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!