Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim miért nem akarja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim miért nem akarja hogy szedjek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Mert káros a szervezetedre
2017. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. okt. 24. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert hormon
2017. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
mert fel akar csinálni !
2017. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Nem feltétlen káros, sokaknak kifejezetten nőgyógyászati egészségügyi problémára írják fel mint gyógyszert, nem csak fogamzásgátlónak.

Az én pasim is azt mondta, hogy csak fogamzásgátlás miatt ne szedjem, mert nem akarja, hogy megzavarja a hormonjaimat, de egészségügyi okokból úgyis fel kellett íratnom, szal mindegy.

2017. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sunshine, igen, mert a gyógyszeriparnak ÉRDEKE a dolog, hogy felírják :D

Csak ezért és sajnos SOKKAL TÖBB nőnek írja fel az orvosa indokolatlanul vagy panaszelfedésre, minthogy elküldje kivizsgálásra.

A nő meg beszedi, mert "az orvos mondta, az biztosan jó"... hát, nem éppen, mert egy hormonzavart nem kezel, de még inkább súlyosbítja.


Kérdező: iörülj neki, nem jó, hosszú távon nem egészséges, megszünteti a ciklusodat.

Libidócsökkenés, szárazság, kialakulhat PCOS, vagy épp ha abbahagyod nem áll vissza a ciklusod, stb.


Nekem ex akarta, hogy szedjek, utána több, mint fél évig hol megvolt, hol nem, vagy két hétig, stb.

2017. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak több ilyen férfi lenne..
2017. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem két barátnőm is szedett fogamzásgátlót de megfogadtam hogy a következő tartós kapcsolatomban ellene leszek hogy így védekezzünk. Sokkal jobb gumi nélkül, de voltak mellékhatásai. Pl mindkettőjük meghízott, kb 10 kiló szaladt fel ami nem kevés, ezáltal az önbecsülésük is csökkent holott én mindig biztosítottam őket hogy így is szépek és kívánatosak. Valamint sokkal érzékenyebbek lettek, sokszor váratlanul apróságokon is kitudtak akadni.

Szóval jó dolog gumi nélkül, de az egészsége érdekében ha nem muszáj akkor inkább ne szedjen tabit a leendő párom.

2017. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!