Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiaknak nagyon számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak nagyon számít a méret, akkor a nőknek miért nem számíthat?

Figyelt kérdés
Olvasgattam az oldalt és a péniszméretes kérdéseknél mindenki egyből írja hogy nem a méret számít és hogy 5 cmrel is ki lehet elégíteni egy nőt de mellméretes kérdéseknél meg mindenki azt írja, hogy a kis mell nem izgató és hogy akinek kicsi a melle azzal össze se jönne egy pasi és hogy ez teljesen normális. Viszont ha egy nő mondjuk azért szakít egy pasival mert annak szerinte túl kicsi a farka akkor már egyből leQrvázzák. Ez miért van?
2017. okt. 27. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
linkeld már be a kérdéseket, amiket olvastál, mert kicsit nonszensz, amiket írsz :D azt általában a nők írják, hogy nekik nem számít a méret, a pasik pont, hogy azt hiszik, hogy minden csajt ez érdekel, nem is k váznak le ezért senkit, max komplexusosak, ha nekik kicsi. a másik meg, hogy én rengetegszer olvastam már, hogy sok pasinak pont, hogy a kisebb mell jön be..ízlések, és pofonok.
2017. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Kis mell forever ;)
2017. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kisebb mell,igazán mélyebb punci,isteni.
2017. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es: itt írják pl hogy nem számít a méret férfiaknál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Kismell utálókat meg pl itt láttam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2017. okt. 27. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Azokat lógós, nagymellű nők írják. Nekem 75B-s melleim vannak, mindenki szereti, formás, kerek cicik :)

21L

2017. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
már sok ilyen kérdéshez leírtam, h nem önmagában a méret a lényeg nekem, hanem h arányos legyen. Kis mellekre bukom egyébként.
2017. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5: te szerencsés vagy. Nekem csak A-s a mellem. (Lány vagyok.)


#6: Igen, de van, akinek meg csak az a lényeg, hogy óriási melle legyen a csajnak... És önmagában ez még oké is lenne, persze, de akkor miért ítélik el a nőket, akiknek valamilyen szinten számít a pasinak a péniszmérete? Csomóan írják, hogy az a nő, aki úgy gondolja, hogy mondjuk 6 cm-es farok neki nem kell, az mekkora egy Qrva meg minden, és hogy normális nőnek egyáltalán nem számít a méret, normális férfinak viszont melleknél nagyon is.

2017. okt. 27. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt engem tökre nem érdekel, hogy kinek mi jön be. Azokkal fogalkozok, akiknek úgy tetszek, ahogy vagyok. És nekem is olyan az ízlésem, amilyen, ebbe senki sem szólhat bele és változtatni sem tudnak rajta. Ugyanúgy, ahogy bizonyos pasik a kicsi/közepes/nagy mellekre buknak, úgy a lányoknak is különböző farkak tetszenek, de sokaknak egyik sem lényeg, mert más dolgokat tartanak fontosnak.
2017. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretem ha egy nő kedveli a hosszabb farkat.
2017. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdésből asszociálva, akkor te is szakítanál egy kisfakú pasival nemde? A kicsit ilyen 12cm-re meg ezalatt kell érteni..
2017. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!