Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kapcsolatból, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatból, hogyan kell továbblépni? Ha "kísért" a múlt?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni? Amikor legutóbb szóba hoztam, azonnal pánikszerűen hárított, hogy ne rontsam el, miért akarok bonyodalmat? Pedig annyira szerelmes vagyok belé, mikor tegnap elment tőlem és elköszönt férfi létemre elbőgtem magam... Tényleg bármit megtennék érte, de fogalmam sincs Ő ebből mit tudhat?! Persze tudja, hogy kedves vagyok vele, hogy féltem de szerintem nem tudja vagy nem akarja tudni, hogy igazából mi van.


Sokszor árulkodik arról amit mond meg csinál, hogy Ő is érez valamit de nem akar továbblépni. Tudni kell, hogy neki kb másfél éve meghalt a barátja mikor még együtt voltak valami balesetben. Azt tudom, hogy nagy volt a szerelem. De nem beszélünk erről, egyszer kétszer volt róla szó mert én se szeretek a pasiról hallani, tudom értelmetlen féltékenynek lenni már rá.

Azután sokáig depressziós volt szegény, de már túl van rajta azt mondja, mert hát pasizott már előttem rendesen de ez nem baj. Igazából olyan néha minden mintha együtt lennénk, vacsizni sokszor elviszem meg kirándulni is szoktunk, vannak közös kis dolgaink sőt ismerem az anyukáját is, szerintem ő is benne lenne... mármint, hogy tetszene neki ha én lennék a pasija a lányának :D

Igazából félek, ha színt vallok azzal ellököm magamtól, nyilván azok után ami történt nem akar komolyabban kötődni senkihez ez érthető. De ki szeretném rángatni ebből, mert igazából tökéletesen összeillünk. Ő 21 én 26 vagyok.


2017. okt. 27. 21:34
 1/1 Onee-sama válasza:
100%
Adj időt neki, lehet hogy még nem lépett túl, de ha ő is szeret, egy idő után ő lesz az aki kezdeményez.
2017. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!