Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan veszítsem el a szűzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszítsem el a szűzességem? Nagyon izgulok

Figyelt kérdés

19/F

Nem voltam még nővel...

Egyszer majdnem összejött de nem állt fel nagyon.. Meg probáltam bedugni a lyukba de nem ment.. De mitől?? Mit tegyek hogy jobban feláljon? És hogy ne izguljak? Kérlek segitsetek


2017. okt. 28. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis mi a fasztól izgulsz? Lazulj el. Igyál előtte, de ne bebaszásig. Aztán húzd meg a lányt.
2017. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne a műmájerekre hallgass, mert azok tartalmatlanok és nincs semmi értelmük meg nem mellesleg azt se tudják miről beszélnek. Valószínű van egy belső szorongásod, amit meg kell tanulnod kezelni. Próbálj meg találni egy rendes lányt, a "hosszabbik" úton, egyéjszakáson ez nem fog összejönni. Ez nagyon fontos, hogy olyat találj, aki türelmes és megért, különben nem fogod tudni feloldani és ha rossz tapasztalatokat gyűjtesz, egyre jobban rá fogsz görcsölni emiatt már és az életbe nem fogsz feloldódni. Van akinek ez hosszú, van aki ilyen tipikus hibáztatós "lányt" fogott ki aki folyton szidta emiatt, és ettől teljesen legyilkolta a libidóját. Ez van, ebbe csöppentél, most már tanuld meg elfogadni hogy ez van, és addig próbálni amíg egyszer már össze nem jön. Utána már egy-kettőre el fog múlni.
2017. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feltételeztem, hogy megfelelő lánnyal van, és csak a semmitől "fél". Gondoltam bátorítok, egyet-kettőt.


1 -es voltam.

2017. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes jól leírta. Egyéjszakás lánynál ezt nem fogod tudni feloldani, ezt a fajta “gátlást”. Ezt csak lépésenként lehet. Ismerkedes>találkozás>randi>egymásra hangolódás>szerelem......míg ez felépül addigra már ez a bizonyos fal benned le kell hogy “omoljon” meg kell, hogy rezzenjen...aztán mikor szexre kerülne a sor, persze nem sikerülhet elsőre, lehet megint csak nem fog működni, de szépen lassan, lépésenként menni fog.
2017. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!