Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép dolognak tartjátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép dolognak tartjátok, hogy huszonéves lányok öregemberekkel fekszenek le az eltartásért és egyéb extrákért cserébe?

Figyelt kérdés
Mellműtét finandzírozása, pót műhajra adnak nekik pénzt, egyéb plasztikázásokra. Kocsit adnak alájuk, amiért nem dolgoztak meg. És képesek az öreg testet csókolgatni, szórakoztatni a kényelemèrt. A saját korosztályukat, kategóriájukat meg elüldözik maguk mellől. Elképesztő, hogy a huszadik század óta mennyit korcsosultak és mire nem képesek a pènzért.
2017. okt. 28. 21:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha egy lány pl. egy albérletért dugatja magát a főbérlőjével, akkor az egy praktikus kapcsolat - ráadásul adómentes!

Igen hülye kérdés különben az életkor alapján ítélkezni, mert ez mindenkinek a belső ügye, és igazából senki nem kíváncsi a más véleményére - nagyon helyesen!

Ha egy huszonéves lány úgy látja jónak, hogy összefekszik egy idősebb pasival, akkor kinek van joga ítélkezni felette? Azt csinál a testével amit akar, és ha van egy csöpp esze,lesz@rja a külső károgókat!

2017. nov. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én lennék nevetséges?

Ugyan miért?

Mert én magammal foglalkozok? Vagy azért, mert ha egy férfi nem engem választ akkor nem újjal elkezdek mutogatni, hogy ez mindenki hibája csak az enyém nem.

De oké. Idős gazdag emberek tehetnek arról, hogy neked nincs barátnőd és ez mocskosul szemét dolog. Most jobb neked?

2017. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Mellèbeszèlsz. Nézőpont kérdése, hogy ki mit tekint hibának. Azért mert egx nő hibának vél valamit, hogy indokot szerezzen az elutasìtásra, az még nem egyenlő a valódi hibával. Érdekes módon ott soha nem keresnek hibát a nők, ahol a pénz van. Hogy nekem nincs nőm, arról az tehet, aki nem rakja szét a lábát, miközben tudja hify rá vágyom.Pontosan.
2017. nov. 8. 10:38
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem beszélek félre, nem minden nőnek a gazdag idős pasik kellenek. Keress olyat. Más fiatal férfi is talál magának társat, ne pont az kelljen neked akinek gazdagabb pasi kell ennyire egyszerű. És csak hozzá tettem, hogy a sikertelenséged egyik oka pont ez a hozzá állás.

Ráadásul makacs vagy, ha valaki nem ért veled egyet az nevetséges. Érdekes.

2017. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!