Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a csajok akik szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok akik szeretik ha elfenekeli őket a pasijuk, vagyis uralkodik rajtok, ők a párkapcsolaton kívűl milyenek?

Figyelt kérdés

Szóval azok a lányok akik párkapcsolatukban élvezik hogy a pasijuk uralkodik rajtuk, ők mondjuk más lányokkal szemben milyen mentalításúak, tehát egy másik lánynak pl legjobb barátnőjével szemben is elvárja hogy inkább ő írántsa a barátságukat tehát hogy mondjuk ő döntse el hogy hova menjenek illetve egyszer kétszer hagyná hogy seggbe csapja a barátnője, vagy ilyen helyzetben szereti átvenni az írányítást, és esetleg a barátnőjének fizikálissan visszaadni amit a párkapcsolatában kap?

Légyszi a válaszoknál korotokat és nemeteket is írjátok le.



2017. okt. 29. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan barátnőm volt aki igényelte, és szerette, ha szex közben kicsit használom, de ő csak és kizárólag a szexben volt ilyen, az élet minden más területén inkább domináns. 18-22 éves kora között voltunk együtt
2017. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi párkapcsolatunk szexualitásában megtalálható az alá-fölé rendeltség oda-vissza,de az élet egyéb területein mindketten kiegyensúlyozottak vagyunk. Az ilyen dolgok az ágyon belül maradnak.
2017. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én BDSM kapcsolatban alárendelt vagyok, de pl. életben dominánsabb, és általában én döntök mindenről baráti körön belül, illetve ismeretlenekkel szemben is.
2017. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

barátnőm ilyen, de nem vettem észre h barátnőivel szemben megalázkodó lenne. ahogy az élet más területén sem, munkahelyén is mindig ő emel hangot a főnökség ellen.


25/F

2017. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normál, átlagos csaj vagyok. Nálam ez a hétköznapi életben nem mutatkozik ki, mármint az alárendeltség. Kettesben otthon már igen, de csak is szexualitás terén és inkább a fizikai alázás, pl kemény fenekelés, dugás, izgatás kikötözés stb, szóbeli alázás nincs, és azt nem is szeretném.

23L

2017. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!