Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki jobban szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki jobban szereti óvszerrel csinálni?

Figyelt kérdés

Nekem sokkal jobb azzal, jobban csúszik.

22/l


2017. okt. 29. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
szólj a párodnak, hogy izgasson fel rendesen...
2017. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer próbáld ki milyen, amikor a szerelmed beléd tud élvezni és élvezés után úgy bújtok és ölelkeztek, hogy benned van a spermája is. Hogy mondjam? Kevés alkalommal érzem azt jobban, hogy egymáséi vagyunk tényleg, mint ilyenkor.


Fizikailag én nem érzek különbséget amúgy az óvszer vagy óvszer nélküliség között, de lelkileg nagyon más a befejezés


25/N

2017. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nu, págágyí ***** válasza:
64%
Én nővel jobban szeretem mint óvszerrel de ízlések és pofonok. Feltalálták már a síkosító krémet is ,csak az nem véd meg a nemi betegségek ellen!
2017. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utalok óvszerrel szexelni

az nélkül 2-3x is eltudok élvezni egy aktus során óvszerrel 5 alkalomból viszont csak 1x jön össze

2017. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szeretem jobban gumival, mert utána nem folyik még fél napig a sperma belőlem.
2017. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem nem. pillanatok alatt kistárít és rettenetesen vágylohasztó a felhelyezés és a folyamatos "egyben van még, nem csúszott le?"

a tablettát jobban szeretem, ott volt spontaneitás.

2017. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem provokativ kerdes akart lenni. Csak kivancsi voltam van e meg ezzel valaki igy, mivel mindenhol azt olvasom mennyire utaljak az ovszert.
2017. okt. 29. 22:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit más a gyakorikerdesek.hu és más a valóság.


A nők kétharmada egy tartós kapcsolatban léve pár hónap után elkezd szedni fogamzásgátlót.

2017. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!