Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eletem 1. szeretkezesere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eletem 1. szeretkezesere keszulok. A baratom nrm akarja ovszerrel csinalni, azt mondta kezdjek el tablettat szedni. Errol mi a velemenyetek, h ezt erolteti? Ennyire kellemetlen a gumi v hiusag? 18L (parom 25)

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 09:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

nem ennyire kellemetlen a gumi, csak ez egy önző kiégetett népművészeti agyagedény


33/f

2013. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én használnék gumit, fő a biztonság (még ha gyógyszert szed, akkor is).
2013. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom az elsőhöz. Ha egy kapcsolatban erőltetni kell valamit, főleg ilyen nagy döntést, akkor tényleg az.
2013. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Na lehet, hogy én vagyok marha bizalmatlan, de nőként biztos nem engedném, hogy gumi nélkül csinálja a srác. Oké, terhesség ellen véd a gyógyszer, de előbb mutasson papírt arról, hogy járt nemibeteg gondozóban meg laborban és minden eredménye negatív.. A gumi meg nem kellemetlen. Egy ilyen férfi viszont az.
2013. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
22%

Kijelenteni, hogy a gumi nem kellemetlen, az marhaság. Ez egyénfüggő. Van akinek rossz, van akinek nem, de az tény, hogy nélküle biztosan jobb.


A pasid használjon csak óvszert, főleg az elején, ugyanis a tablettának is kell 3 hónap, hogy biztosan kifejtse hatását, ami így is csak 99%-os, ha beleesel abba az 1%-ba, akkor meg mehetsz abortuszra, mert tuti gond lenne a babával. De ez ne rémítsen meg, ha már minden ok, akkor elég a tabletta, de most használjatok óvszert.


Előző válaszolótól kérdezem, ha összejön egy pasival, gumiban csinálják 5 évig, majd elhagynák azt, akkor is kér papírt?

2013. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és férfi..szóval nem jönnék össze egy pasival sem, ez tuti. De egy kapcsolat kezdetén én sem bízok senkiben annyira, hogy beledugjam gumi nélkül, így nőként is természetesnek tartanám ezt. Sőt: elvárnám.
2013. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nemibetegsegek ellen is indokolt a gumiovszer hasznalata, nem csak a gyerek elkerulese miatt. Szerintem ha nem vagy biztos a partneredben, akkor mindig gumival szeretkezz, akar szedsz fogamzasgatlot, akar nem.
2013. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Szedj óvszert, sokkal biztonságosabb, a sok lüke nem is tudja milyen az igazi sex, mert ahoz az óvszer nem való. Ha mázlid van akkor ilyen a pasid is. De megjegyzem hogy a puhapöc süek akik egy kicsit sem erőltetik azok soha nem is lesznek igazi szeretők :) Amúgy meg micsoda álszent banda akik neked irtak...a magyarok fele minden statisztika szerint védekezés nélkül szokta elveszteni a szüzességét...én is ebben a kategóriában vagyok, csak én nem álszenteskedek...


Mutassátok már meg hol a pic sába ir 3 hónapot? Lehet némely csaj plusz egy hónappal érezte magát biztonságban, de valójában egy hónap: a ciklusod első napján kezded szedni és mikor elkezded a második adagot be vagy védve.


Nekem a barátnőm évek óta szed, sőt ragaszkodott hozzá, amit jól is tett, mivel le is csúszott...aki meg azt nem tudja elképzelni hogy történhetett az azt csak szánni tudom...


Hajrá csajszi, ne hallgass a sok bunkóra, hallgass inkább egy igazi erdélyire :)

2013. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen tud lenni a gumi, de ha én is kibírtam eddig, akkor más is ki tudja. Én nem erőltetném azt a barátnőmre, hogy mindenféle hormonkészítményt, vagy akármi mást szedjen fogamzásgátlás címen, mert ne szedjen már senki semmilyen szert, ha nem muszáj, mert ugye bárminek lehetnek mellékhatásai, de a guminak nincsenek, max allergiás lehet rá az ember, de az olyan ritka, mint a szemüveges cigány.

Szóval aki ilyet kér tőled, az egy önző, csicska, aljadék. Én otthagynám a helyedben és keresnék olyat, aki tisztel és szeret is, nem csak egy ingyenprosti vagy/leszel a számára.

2013. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8-adik vagyok, természetesen a tabletta mellett érveltem, csak félreirtam az első szót.
2013. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!