Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez komoly? Egy nő csak felizgu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly? Egy nő csak felizgulni akar masszázs alatt de ha ki akarom elégíteni fel van háborodva? Pedig a pi. Aja tocsogott

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 09:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól masszíroz az ember akkor az kellemes a testnek, s az érintések okán ösztönösen be tud indulni az ember lánya. De ettől még egy - jó esetben- baráztónás fiúnak nem fogja engedni, hogy ki is elégítse, mert

- alapbál se akarta volna, hogy felizguljon (tőled)

- nem szeretne többet mint masszázskapcdolatot

- semmi kedve hogy utána viszonzásért zaklasd

- esetleg elhíreszteld a sikered

-stb

2017. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
7%

Eleve már r.ibanc az aki meztelenül masziroztatja magát, se mást nem enged.

De a legroszabb fajtából.

Én elhajtottam volna a büdös p.icsába.

2017. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Igazi masszőr eleve nem masszíroz full meztelenül.
2017. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Már bocs de gyakorlaton és meztelen masszírozzuk a vendégeket igaz azok vén papik főként
2017. okt. 30. 11:26
 15/23 anonim ***** válasza:
Az ő farkukat is felállítod? :DDD
2017. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem nekik mar nem sok van az életből szoc otthonokba járunk gyakorlatra. Nem valami jo masszirozni ezeket de hat ez van gyakorolni jó. A csoptársam nem a tanultak alapjan masszíroztam és mindig ő mondja hogy masszírozgassam a sajat technikámmal mert az jobb mint amit tanulunk. Más szóval hergel aztán mikor odanyúltam elkezdett sipítozni mit képzelek. De a bugyija az at volt ázva a lucsoktól a segget picit emelgette akkor minek emelgette?
2017. okt. 30. 11:36
 17/23 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ebből ekkora ügyet. Lehet, hogy ő sem gondolta, hogy így be fog gerjedni, és nem akart hirtelen többet.
2017. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%
Hát ez behúzott a csőbe fiacskám. Szűzpina. Elmegy a végsőkíg, hogy azt hidd, hogy bejössz neki (nyilván ezt ő is élvezi), de amikor végre előkapnád a farkad, hogy na akkor EKSÖN, akkor elhúzza a muffját. Én tuti elhajtottam volna a vérbe, hogy akkor minek emelgeti a seggét, hogy nyúljak oda, ha utána meg elhajt a fenébe? Marha pipa lettem volna. Szórakozzon mással, ne az én agyamat húzogassa, csak mert élvezi, hogy húzhat. Az ilyeneket én teljesen ignorálni szoktam egyébként egy hasonló húzás után. Jöhetnek utána bármivel, max. csak kinevetem, aztán a barátnőjét fűzőgetem, hogy borsot törjek az orra alá.
2017. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
Azért egy segg emelésből még nem következik hogy akkor mehet be az ujjad.
2017. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%
Legyél inkàbb kőműves. kevésbé érnek majd ilyen inzultusok.Meg a nőknek is jobb lesz ha nem gyakorolsz semmit rajtuk.
2017. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!