Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 34 évesen szűz pasi vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 évesen szűz pasi vagyok. Ez komoly. Nagyon ciki? Komoly választ várok

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem előny.
2017. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fura mindenesetre
2017. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hááát inkább keres valakit ne a netet bújd
2017. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, valószínűleg csak azért szűz, mert a netet bújta...
2017. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ne dicsekedj vele, de sajnos előfordul. Nem te vagy az egyedüli. Én 27 évesen vesztettem el, és akkor is a haverok vittek bele, hogy hívjunk "rosszlányokat". Ezután még pár ilyen volt, aztán 30 évesen kicsit sikerült összeszedni magam, és összejönni az első lánnyal. Igaz, netes ismerkedésből jött össze, de lassan 3 éve tart.

Gondolom vannak lelki problémáid, és innen ered az egész. El kéne gondolkodnod, hogy mi az oka ennek, és mit tudsz tenni ellene. Egyedül te tehetsz róla, hogy ez a helyzet, és csak te tudsz tenni ez ellen. Minél több időt vesztegetsz el, annál jobban fogod sajnálni. Én is bánom, hogy nem tudtam magam fiatalon kiélni egy kicsit, de ez van.

2017. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én nálad több vagyok, férfi, hasonlóan. Ne azt kérdezd, ciki-e. Kit érdekel az emberek véleménye? Inkább az okokat kéne megkeresni és megszüntetni. Ahogy nálam is, csak hát sajnos nem olyan egyszerű (és itt most senki ne jöjjön a "csak akarni kell" és hasonló sablonokkal). Nekem lett volna rá lehetőségben párszor, de nem mentem bele, annyira nem is bánom, mert nem erről szól, hogy kipipáljuk, hogy ez is megvolt.

Nem ciki. Az a nő, aki meg emiatt utasít el, az nem is érdemel senkit.

2017. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki de sztem most mar ne az igazit várd hanem hivj fel egy prostit.

En 22 evesen vesztettem el de az a kapcsolat nem tartott sokaig. Aztan 3 evig nem volt semmi, majd megismertem a felesegem es 2 ev utan osszahazasodtunk.

2017. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki,kezdj el ismerkedni,biztos lesz nő akinek tetszel.
2017. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mire vártál idáig?
2017. okt. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
cikinek nem ciki csak neked lehet rossz hogy sose voltál nővel amikor a világ legjobb dolga egy gyönyörű lányt dugni :D
2017. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!