Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mekkora az a mellméret,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mekkora az a mellméret, ami alatt már nem feküdnétek le egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Szóval számotokra mekkora az a mellméret, ami alatt se egyéjszakás kalandra, se pedig komoly kapcsolatra nem kéne a csaj, ami minden esetben kizáró ok? Kosárméretet írjatok légyszi, szóval pl. 75C vagy ilyesmi, ne olyat, hogy "háromtenyérnyi" mert az nem pontos meghatározás.

2017. okt. 30. 14:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 Modeler ***** válasza:
89%

Amíg nem befelé horpad a női mellkas addig nincs gond.

Esetleg lány vagy és zavar a saját méreted..?

2017. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom mint az első válaszoló.
2017. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
85%
70A.
2017. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
53%

amíg nem fiús

nekem a tenyérnyi a kedvencem (75B volt az exemé, imádtam)


24F

2017. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem a pici feszes ciciket szóval nem a dinnyékért vagyok oda... egy éjszakásra meg nem érdekelne mekkora a melle főleg. Vagy, ha csak megakarok valakit dugni, akkor nem a mellét fogom nézni, hanem , hogy egyben megkívánjam és azt mondjam rá, ezt a csajt azonnal a fszom végére akarom húzni!
2017. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 Ramone ***** válasza:
88%
Nem a mérettől függ hanem az arányoktól... Önmagában a mell nem izgató nem szexi... Akkor kelti fel az ember szexuális érdeklődèsèt ha harmoniaban van az alkatoddal ... Tehát egy 145 centis nő nem szexi két D mellel viszont egy 180 centis 80 kilós nő se szexi két A cicivel
2017. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
78%
Komolyban utazom és az sem zavar, ha kb. nincs melle. Viszont a formás, kerek popsiért megőrülök.
2017. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
74%

Nincs alsó korlát, max. ha már teljesen lapos, de olyant én még nem láttam.

A formája, kinézete a fontos; ne lógjon, ne legyenek parizer méretű bimbók rajta.

2017. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

1: igen, pontosan így van :D


8: nem, szerintem sem létezik ténylegesen teljesen lapos női mellkas, azért valamekkorára mindenkinek megnő... vagy max. nagyon kevés kivétellel. Nekem se teljesen, de úgy tényleg teljesen lapos, szóval van valamekkora mellem, de nem nagy, kb. akkora, amennyit a harmadik válaszoló írt, 70A-s... Az én tenyerembe belefér de mondjuk egy pasiéba nem biztos. De én meg akarom műttetni nagyobbra, szóval... De érdekelt, hogy mit gondolnak erről a férfiak.

2017. okt. 30. 14:53
 10/65 anonim ***** válasza:
94%
A mostani csajomnak kb akkora mint az én mellizmom (nem gyúrok). Imádom a csajt, őrült szexi, erotikus, és fantasztikus vele az ágyban.
2017. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!