Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rohadt nagy mázlim volt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohadt nagy mázlim volt, hogy nem lettem nemi beteg, vagy ilyen ritkák a nemi betegségek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és sajnos elég felelőtlenül szexelgettem, 10-15 pasival voltam már gumi nélkül. Most voltam először szűrésen és szerencsére minden negatív lett. Ez azt jelenti, hogy rohadt nagy mákom volt? Nektek volt már valami betegségetek, szoktatok járni szűrésre? Amúgy tanultam a dologból és többet nem szexelek gumi nélkül, az fix, csak kapcsolatban.

2017. okt. 30. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mázlival menj orosz rulettezni...
2017. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:
100%

gyújts egy gyertyát!

..

2017. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jah, hát elhihetitek, hogy életem egyik legboldogabb pillanata volt látni a negatív eredményeket :D
2017. okt. 30. 20:06
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Vagy jol válogatod meg a partnereidet.
2017. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 csak igényes pasikkal szexelek, ez tény, de ettől még szerintem bárki lehet nemi beteg...főleg, hogy a többségük igen nagy nőfaló :D
2017. okt. 30. 20:16
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Édesem ha apád ezt olvasná....
2017. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 biztos örülne ő is, hogy nincs semmi gond :D Meg lehet annak is, hogy milyen kapós lánya van.
2017. okt. 30. 22:39
 8/15 anonim válasza:
Arra én is kíváncsi lennék, hogy gyakorlatilag mennyire veszélyes gumi nélkül szexelni. Mert ha ismered is nagyjából a partneredet és megbízol benne (ápolt, igényes, meg minden...), akkor is benne van a pakliban, hogy ő sem tudja esetleg, hogy valamivel fertőzött. Persze az is lehet, hogy túlpörgöm az egészet :D
2017. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Az óvszergyárak reklámszakemberei remek munkát végeztek, így aztán az terjedt el a köztudatban, hogy minden vaginában ezernyi ádáz betegség lapul sunyi, és várja az óvatlan hímtagot. Hogy minden fityma alatt csak úgy hemzsegnek a különböző vírusok, baktériumok, gombák.

Én végigszexeltem a nem éppen szűzies önmegtartóztatásról elhíresült életemet úgy, hogy két, enyhe lefolyású gombás fertőzésen kívül soha semmi bajom nem volt, pedig egyetlen (pár percig tartó) próbálkozáson kívül sohasem használtam óvszert.

2017. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 én totál le is vagyok döbbenve, hogy nem kaptam el semmit, már teljesen abban a hitben voltam, mert mondom, azok a srácok is, akikkel voltam, előttem is már rengeteg lánnyal voltak. És még ennek ellenére sincs semmilyen betegségük, hisz akkor nekem is lenne valami. Persze így utólag akkor is felelőtlen dolognak tartom, mert csak egyszer kell elkapni valamit, aztán bánhatod egész életedben...szóval, még így is azt mondom, hogy eleinte, főleg kalandoknál, azért kell védekezni. De igazad van, sokkal jobban felfújják a témát, mint amekkora valójában.
2017. okt. 30. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!