Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érdekes hogy valaki pont...

Nem érdekes hogy valaki pont két szabadság között lesz beteg? És "véletlenül" így nem jön egy teljes hónapot? Hát micsoda véletlenek vannak, meg milyen súlyos betegségek.

Figyelt kérdés

Kollega kivett egy hetet hó elején egy hetet hó végén és a közben levő két hétben meg betegállományba ment. Hát nem érdekes. Hát micsoda véletlenek vannak.

Nem érdekes hogy a betegállomány első napja és utolsó napja épp egybeesett a szabik utolsó és első napjával… Így egy napot se volt benn egy hónap alatt. És rihegve röhögve meséli fűnek fának hogy de jó volt egy hónapot távol, és hol nyaralt és nézzétek a fotókat stb.

Hát nem tudom. És ha a főnök fülébe jut?

Ha én főnök lennék és ezt egy dolgozóm megcsinálná és még el is mesélné hogy szó nem volt itt betegségről csak csinált magának egy hónapos szabit és ezt el is meséli… hát én úgy vágnám ki mint a szart. Találnék rá indokot.


Más hogy látja ezt?


2016. aug. 18. 06:53
1 2
 1/18 Trafó1 ***** válasza:
67%

Úgy hogy irigykedsz.

Ha a te munkádat nem befolyásolja, és helyette nem kell dolgoznod akkor csak az irigység és a rosszindulat beszél belőled.

Ha nagyon zavar csináld meg te is, vége van már a Sztahanovista időszaknak.

2016. aug. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én azt látom, hogy irigykedsz.
2016. aug. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Ha a te munkádat nem befolyásolja, és helyette nem kell dolgoznod"


Akkor válaszolok. Az én munkámat és életemet zavarja és helyette kell dolgoznom.

Az én szabim elúszott mert berendeltek a "beteg" helyett.


Akkor így már más a leányzó fekvése?

Vagy erre is lesz duma hogy ő miért jó én miért rossz?

2016. aug. 18. 07:10
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha odamennék a nagybeteghez és simán pofán kenném de úgy hogy most végre tényleges oka legyen betegállományra? Mintegy köszönetképpen.
2016. aug. 18. 07:11
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Te járnál rosszabbul.. Másrészt meg így jártál, ilyen az élet, hogy ha a munkatársad beteg, vagy legalább is betegszabid vesz ki akkor neked dupla meló. Hidd el ez még mindig nem olyan gáz, mint hogy anyum egy teljes hét szabit alig bír kivenni mert három ember munkáját csinálja. Nem egy hónapig hanem legalább 2 éve.. Csináld meg te is ugyan ezt, és akkor majd visszakapja. Viszonzás, tessék.
2016. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Csináld meg te is ugyan ezt,"


Miért érzem azt hogy ha én ezt csinálnám engem kivágnának?

Valahogy eszembe jut amikor influenzával pár napot otthon voltam és vagy 5 telefont kaptam hogy mikor jövök egyre durvább hangnemben-a vége az volt hogy jövök vagy kivágnak.

Nem egy hónap-pár nap után.

2016. aug. 18. 07:24
 7/18 A kérdező kommentje:

" anyum egy teljes hét szabit alig bír kivenni "


Hát ha ezt az anyád két éve tűri akkor úgy kell neki.

2016. aug. 18. 07:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez így csúnya dolog. Mivel szabi soha nem úgy adták, ahogy meg volt beszélve, évekig, csak úgy betegácsira mentem, ha szabadidő kellett. Aki nem volt csókos, mind ezt csinálta.
2016. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Trafó1 ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Ha ez a helyzet akkor rossz helyen vagy, rossz környezetben.

Keress egy másik munkahelyet mert ez csak mérgezi az életedet.

2016. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Már megint te vagy b#zdmeg??

Még mindig ezen lovagolsz??

Most vagy tényleg ekkora idióta vagy, vagy valami beteg állat, akinek ez a téma a fétise és állandóan kiírogatja ezt a kérdést...

2016. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!