Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 éves szűz férfiként csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves szűz férfiként csak a prostituáltaknál van esélyem?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 22:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Bárkinél lehetne esélyed, de gondolom a helyzetedből kifolyólag félénk vagy és nem nagyon mersz ismerkedni.
2017. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2017. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
0%
Igen
2017. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem. Kató néni bevállal.
2017. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%

Hülyeség. Menj el prostihoz. Tapasztalj. Élj... aztán izzítsd be a Tindert. Csinálj egy jó kis profilt aztán kész.


Ha eddig szűz voltál biztosan volt időd az életed többi részére. Gondolom jólkereső munkád van, több diplomád, végzettséged, saját vállalkozásod. Sokat utazol, érdekes helyeken fordulsz meg, egyszóval világlátott vagy.

Már csak a szüzesség hiányzik a képletből, és mehet az ismerkedés!

2017. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Bár ennyire jól jött volna össze az életem. Talán kinyírni lenne a legjobb magamat most már.
2017. okt. 30. 23:00
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, babám.

Én nem vagyok prosti, csak egy szexmániás tyúk, de szívesen bármikor “segítek rajtad”

2017. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Annyira naív nem vagyok, hogy ne lássam benned a trollt. :)
2017. okt. 30. 23:07
 9/28 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagyok troll.

Valóban szexmániás vagyok és valóban nő. A harmincas éveim közepét taposom, és nincs elég szex az életemben.

2017. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

...én a sok csalódás után 23 évesen kezdtem újra mindent. Addig egy senki voltam de tényleg. Egy szar alak aki a nyugdíjas szülei pénzén piócáskodik egy vidéki kisvárosban. Összeszedtem magam, egyálátalán nem is gondoltam nőkre. Teljesen leblokkoltam az agyamban a visszahúzó erőt. Kizártam minden zavaró tényezőt. Újra kellett érettségizzek, hogy bejussak a mérnöki szakra. Végül meglett, sikerült, sok-sok bukdácsolás után túléltem az első félévet. Aztán már ment magától. Sok éjszakázás, 14 órás napok, kemény munka. Ingyen dolgoztam cégeknél, műveltem magamat minden téren. 5 év telt el és végül sikerült előrejutnom. Nagyon sok nehézségen mentem keresztül...de végre lediplomáztam, lett állásom egyből, elkezdtem sportolni ami miatt már alapból sokkal jobban érzem magam. Kb mint egy drog. Végre tudok aludni például.


Soha nem késő, fogd magad és kezdj bele valamibe. Ne foglalkozz a nőkkel. Ülj je és nézz előre. Nekem volt egy 45 éves csoporttársam. Meg több idősebb pali is... Miért lenne szégyen 29 évesen valamit kezdeni az életeddel?

Pl olyan informatikus hiány van, hogy már egy 3 hónapos intenzív programozó tanfolyammal is felvesznek állásokra. Ezt első kézből tudom. A pénz nem jelent semmit. A pénztől nem leszel jóképűbb. Viszont kinyit egy világot, egy szelencét, amit életnek hívnak. Kalandra fordíthatod a fizetésed, érdekes emberré válhatsz. Ez fog önbizalmat adni. Akkor meg tökmindegy hogyan nézel ki... A nőkhöz nem gazdagnak kell lenni, elég ha annyit keresel amivel tudsz kalandozni és kinyitni a világot magad előtt.


Adj magadnak 5 évet, tűzz ki egy elérhetetlen célt és valósítsd meg. Komolyan mondom! Addig ne is gondolj a nőkre amíg el nem érted.

2017. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!