Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első csók és első szex prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók és első szex prostituálttal. Megéri?

Figyelt kérdés
29/F

2017. okt. 30. 11:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%

szerintem nem, keress egy normális lányt erre akivel több is lehet akár


24F

2017. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%
kevesen vállalják a csókolózást, és az messze nem lesz olyan szenvedélyes!
2017. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Takarodj magadnak barátnőt keresni!
2017. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

29 évesen? Abszolúte.

Mivel valószínüleg az alternatívája az örök szüzesség...

De egy prostis élmény teljesen helyrerakhat.


Azért van bőven aki vállal csókot, ha fogat is mosol.

De mindenképpen mond el neki, hogy Te meg szűz vagy és nem isbcsókolóztál, nem fogja zavarni, ellenben ha nem mondod el lehet furcsálja.

Vagy esetleg nem is vállalna, de ha szolsz, akkor meg tudsz keresni másik hirdetőt.


De mindenképpen igényesebb lakásoshoz látogass!

2017. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%

Semmivel nem lenne jobb vagy rosszabb, mintha csak úgy felszedsz valakit "egyéccakára", mivel ugyanúgy nincs mögötte érzelem.


Szerelembe kellene esned, de már valószínűleg nem fogsz ennyi idősen, szóval ha gondolod próbáld ki, nem fogsz nagyobbat csalódni, mint egy szerelem nélküli "hódítás" után, és itt még korrekt ár és szabályok is vannak.

2017. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, a legcélszerűbb megoldás ez lenne, de mintha már Isten se akarná, hogy legyen barátnőm. :D
2017. okt. 30. 11:26
 7/28 anonim ***** válasza:
39%

Hiába pontoztátok le a 3. válaszolót igaza van. Ha valóban keresne barátnőt, akkor találna.


Tudok olyanokról, akik úgy csajoztak, hogy bementek a diszkókba, megszólítottak minden csajt. Aztán kijöttek, bementek egy másik diszkóba, azt is felszántották, és még utána sem álltak be.


Annyi megszólításból gondolhatjátok, hogy valamennyi csaj összejött. :DDD


Na persze, ehhez bátorság kell, és nem mindenki meri megtenni, mert sok pasi fél a visszautasítástól.

2017. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%

18 évesen csókolóztam ás láttam/nyaltam puncit először, de szakítottunk, mielőtt szex lett volna. Úgyhogy 21 évesen elmentem egy prostihoz, akivel 1 órát kértem 2 élvezéssel. Csókolóztunk, kölcsönös oráloztunk és szexeltünk, a végén pedig mindig óvszerbe mentem el.


Jó volt, megérte. Utána sokkal nyugodtabban csajoztam, ismerkedtem, mert pl tudtam már nem kell arról hazudnom, hogy szűz vagyok-e vagy sem.

Még nem telt el olyan sok idő, de csak akkor az egyszer voltam prostinál, azóta nem. Voltam már 11 nővel és abból volt egy egyéves kapcsolatom is.


Azt ajánlom menj el. Én egy normálisnál voltam (plusz ápolt vagyok és nem is csúnya), úgyhogy csók is volt (plusz simogatás, ölelés, bújás is). A szex és a fizikai intimitás hihetetlen jó dolgok, még szerelem nélkül is. Menj és tapasztald meg.


25/F

2017. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 7. válaszoló! Ehhez nem bátorság kell, hanem vastag bőr és az önkritika teljes hiánya... Amúgy végső elkeseredésemben már én is csinaltam ilyet -mielőtt meglátogattam egy prostit és helyrejött az életem- és ha nem több, de 200/200 csaj így biztosan visszautasított.
2017. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%

Ha van rá pénzed.

De 29 évesen már nem kérdeznék ilyet

2017. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!