Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha pl egy fiú azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha pl egy fiú azt mondaná hogy azt csinálsz velem amit akarsz pl az ágyban mi lenne az amit meg tennél mert téged ez izgat? De a fiúk-fiúknak nem annyira csak most lenne egy ilyen lehetöséged akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés

2017. okt. 31. 06:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7/10

De pont hogy arra vágysz.

Visszaadd amit kaptál kangörcsös barátodtól.

2017. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pont az a titkos vágyam amit az első írt.
2017. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyet nem tesz sőt undorodik a picsu szextől
2017. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most röhögni fogtok, de mire végigértem a kérdésen, és sikerült dekódolni nagyjából, hogy miről van szó, pláne a második mondatot, na szóval utána az első dolog, ami beugrott, nekem is pont ugyanaz volt, amit a legelső válaszoló írt. :D Pedig én az anált még élvezni is szoktam általában, és szerencsére eddig egy srác sem csinálta nagyon durván. Szóval nem valami személyes bosszú vezérel, és pláne nem egy konkrét fiú irányában. Csak egyszerűen az bosszant kicsit, hogy a fiúk úgy általában ezt ma már alapvető dolognak tartják egy kapcsolatban, miközben bele sem gondolnak igazából, hogy a lánynak milyen érzés lehet. Csak ezért próbálnám ki egyszer, egyetlen, véletlenszerűen kiválasztott sráccal, hogy feldugok neki egy 5 cm vastag, 18-20 cm hosszú rudat. Kíváncsi lennék a reakcióira közben is, illetve hogy utána hogyan változik meg a véleménye a dologról. :D
2017. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó, ne szórakozz már! Egy férfi fenék nem erre való! :)

Amúgy meg 5cm vastag, 20 cm hosszú azért már brutál ám.

Meg aztán vannak kisfarkú pasik, akik nem érdemelték ki, h ekkorát beverjenek neki! :)

2017. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előző! és a női fenék arra való? Ti akarjátok, de nem szeretnétek átélni, átérezni amit mi nők érzünk. Pedig nektek még prosztatátok is van, ami nekünk nincs.
2017. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A 15-ös válasz margójára:

A női fenék sem az anál szexre való, és egyetértek az előttem szólóval, hogy egy férfinak sokkal élvezetesebb azért az anál, mint egy nőnek (alapesetben), mert nektek legalább van prosztatátok amit lehet izgatni, míg egy nőnek nincs.

Nyilván vannak nők akiket izgat, meg szeretik, de valljuk be, az a lyuk nem azért van, hogy a pasik megdugják.

2017. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!