Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor mit csinálsz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csinálsz?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és olyan problémám van hogy ő szeretné ki próbálni az anált de én még elötte egy másik lány miatt meg undorodtam az análtol vele sem jutottam el odáig csak a szájjal való "felkészités" történt volna meg (szörös popsi lyuk és olyan szag társult mellé,hogy Nem csak le lankadtam hanem majdnem telibe hánytam a lányt) azóta undorodom tőle! ez mindig ilyen? mármint a szag vagy csak én nyultam nagyon mellé? 21/f

2016. máj. 15. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a problémàd
2016. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ápolt a lány, és ad magára, akkor még meg is szeretheted az anált, csak adj neki egy esélyt.
2016. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szájjal nem kell csinálni... legalábbis szerintem... ujjal és farokkal... ennyi
2016. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőmmel van a baj és ő sem igazán erőlteti csak szóba került hogy szeretné ki probálni!Ő ápolt de a másik csaj akivel próbáltam is az volt csak popsi tájon valahogy nekem ezek alapján amit le irtam nem tünt annak! ezért kérdezem hogy ez természetes-e vagy embere válogatja!?
2016. máj. 15. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Akármilyen ápolt,van egy jellegzetes szaga,és ezt ki így-ki úgy kezeli.
2016. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#


ezt a jellegzetes szag hasonlit nálad is az udvari pottyantos szagára vagy csak én voltam szerencsétlen!?

2016. máj. 15. 22:58
 7/10 Joe.38 ***** válasza:

Nem.lehet hogy te egy olyan lány vagy aki propqgandát próbál így ezzel a dumaval kifejteni ?

1./ Ha nem.akarod ne csinál! Ennyire egyszerű.

2./ Letezik testbarat fertőtlenítő is.

2016. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7#

Nem lehet hogy lány vagyok!:D sőt inkább egész biztos hogy nem lány vagyok!:)

Nem arrol van szó,hogy nem szeretném mert szeretném boldoggá tenni a barátnőm csak az első negativ élmény után az undor miatt kissé tartok tőle!

Tudnál linket küldeni róla,hogy tudjam mit keressek?

2016. máj. 16. 10:47
 9/10 anonim ***** válasza:
ki kell próbálni, alapból, ha tiszta, nem lesz büdös!
2016. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon mellé nyultál.

Elég igénytelen lánynal hozzott össze a sors.


Azt ajánlom,hogy beszél erről a barátnőddel,ha tovább erősködik akkor probáld meg,hátha...de ha nem megy akkor ne erőltessétek.


ui: azért ha popsit dugsz az más minthogyha popsit nyalsz.

2016. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!