Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalástól ti el tudtok élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalástól ti el tudtok élvezni? Ha igen kb mennyi idő alatt? Nekem nem megy. Magamtól viszont igen. Szűz vagyok. Lányok irjanak léci. Kort is ha lehet

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 08:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Velem ilyen gondod nem lenne. Bár a tapasztalat sokat számít így előnnyel indulnék 😉
2017. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajna még sosem élveztem el nyalással vagy ujjazással pasi által.
2017. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
partnertol fuggo is lehet. az elozo partnereimnel csak nyalastol elveztem el, de az uj partneremnel belulrol is elveztem. eletemben eloszor. 21/L
2017. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezért írtam fentebb hogy partner függő. Volt olyan pasim aki csak kinyalt,nem ujjazott meg közben de mégis hamar elmentem. Volt aki ujjazott ês nyalt is közben de nehezen ment. Tedd a kezed a fejére és irányítsd. Kérd meg hogy használja az ujját is. Ha nem akarod megkérni akkor finoman told oda a kezét.
2017. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!