Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudtam soha elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam soha elmenni a nyalástól?

Figyelt kérdés

Akárhogy próbálkozik a barátom, nekem a nyalástól valahogy nem megy. Ha már régóta nem önkielégítettem, akkor egész jó érzés, de az orgazmus közelében sem vagyok. Szexnél sem tudok elmenni, így nem maradt sok lehetőségem, de azért egyszer már tényleg nagyon szeretném tudni, milyen, ha a barátommal élvezek el. Elég régóta együtt vagyunk, kezd ez kétségbe ejteni. Ő vette el a szüzességem is.


Az előző barátom is próbálkozott nálam orálisan, de nekem valamiért az sem volt jó, pedig ő nagyon tapasztalt volt ilyen téren.


Hogyan tudnék legalább 1 módon elmenni?

18l


2017. júl. 2. 11:45
 1/8 pptomi ***** válasza:
Maszturbálással sikerül?
2017. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de csak csiklóizgatással. Úgy a barátommal is nagyon jó érzés, úgy érzem, hogy mindjárt elmegyek, de még így sem ment soha.
2017. júl. 2. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
A nyalástól nekem sincs orgazmusom, de nagyon jó előkészítő a folytatásra.
2017. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia hát én ugyanebben a cipöben voltam mint te megértem a problémádat én is sokat probálkoztam mire rájöttem a nyitjára :) illetve a pózra amibe el tudtam élvezni nyalás közben :)
2017. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pptomi ***** válasza:

Már rá vagy stresszelve. Lazulj el és irányítsd a partnered, csak te tudod, hogy neked hogyan jó. Kérd meg rá, hogy most csak veled foglalkozzon. Ha nem beszéled meg vele őszintén, akkor nem lépsz előre. A jó szexben fontos az, hogy megbeszéljétek kinek mi jó. Ne törődj bele, nem biztos, hogy benned a hiba.

Kipróbálhatnátok egy vibrátor segítségével is orális szex közben.

2017. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"akárhogy próbálkozik".. pont ezaz, h kb erőltetve van az orgazmus.. nem azt kell hajszolni hanem h élvezd az egészet lazán, aztán vagy elmész vagy nem, meg persze az sem árt ha nem semleges a másik hanem a jelenléte is felizgat
2017. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha rá vagy görcsölve biztos nem fog jönni. Meg kell tanulnod ellazulni és kommunikálni azt, hogy melyik technika is a legjobb. Persze ha a barátod tapasztalt és ügyes magától is rájöhet a reakciódból, de azért úgy nehezebb.

Fontos lehet hogy nyalás előtt is fel legyél izgulva, sok csókolózás, egész testet végigpuszilni, körbe a puncinál is. Aztán nyalást is fokozatosan kell növelni az intenzitást, eleinte csak bele-belenyalni aztán egyre mélyebbre és gyorsabban, amikor megduzzad a csikló akkor lehet azt szopogatni és mellette ujjazni.

Én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki így nem tudott volna elélvezni.

2017. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor barátod ujjal csiklózott, mennyi idő után állítottad le?
2017. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!