Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A masszázson tenyleg felizguln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masszázson tenyleg felizgulnak a nők ha az élettársam odajár akkor legyek féltékeny mert minden nő punusa beindul tőle? Komolyan őszintén jó lenne tudni.

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
de most mi ez a sok masszázsos kérdés?? ez valami trend? Punus, bszki...
2017. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdések miatt gondolkodtam el. Olyan szorgalmas jár heti 1x. Ha épp meg van neki alig bírja mondogatja hiányzik neki a masszázs.
2017. okt. 31. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Valamelyik fassz0pó egyfolytában rakosgatja kifele a masszázsos kérdéseket.
2017. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
én aggódnék hogy mást is csinálnak ott.esélyes.
2017. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Ad 1.: Remélem ez kamu. Ha az,akkor nem a legjobb...

Ad 2.: Ennyire elhiszed ezt a sok bullshit-et ami itt megy?

Ad 3.: Ilyen felfogással van neked élettársad?

Ad 4.: Miért nem te masszírozod meg,ha már úgyis egy pár vagytok.

2017. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem én mert nem vagyok masszőr. Nyaki fájdalom miatt jár. De ami feltűnt mindig előtte nap szőrtelenít és sexy bugyiban megy. Nem egy szuper nő de atom jó kerek segge van.
2017. okt. 31. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Én utálom a masszázst, de pár éve egy kollégám gondolta, kedveskedik egy kis váll és nyakmasszírozással.

Se a hapsit nem kedveltem, se azt, hogy masszíroz.

De irtózatosan begerjedtem.

Szóval lehet, hogy mást is csinál ott, de az is lehet, hogy csak jól esik neki az a fajta érintés...

2017. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
ha ilyet csinál tuti hogy dugatja is magát.
2017. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Én szoktam massszírozni az aktuális barátnőimet, higgyétek el, utána akkora orgazmusuk van, mert jól ellazulnak, hogy öröm nézni - és bennük lenni közben. :D
2017. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!