Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A késleltető óvszerek érnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A késleltető óvszerek érnek valamit? Amiket úgy hirdetnek, hogy segítenek a korai magömlés ellen.

Figyelt kérdés

Mert lidokainnal van bekenve a belsejük, ami egy közismert érzéstelenítő. A Durex-nek is van ilyenje, meg a DM-ben most láttam egy másik olcsóbb (12 db/750 ft) márkának is hogy van ilyenje.


Az írjon, aki már próbálta valamelyik oldalról.


2017. nov. 1. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Benzokain, nem lidokain, de a hatás hasonló. És igen, ér valamit, bár ha pár másodperc szoktál lenni, akkor ne várj csodát, de nekem az átlag 1-2 percből simán csinál 4-5 percet.
2017. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáltam, nálunk elég jól működött. Igaz alapból is vissza tudom tartani magam, de ha túlságosan felizgulok, akkor vetjük be néha.

Amikor előtte kivertem, és még ittam is egy kis alkoholt, és felhúztam, akkor nem is tudtam elélvezni egyáltalán, pedig több mint fél óráig dugtunk keményen, a barátnőm 3-szor is elélvezett. Aztán egyszercsak megunta, mondván h elfáradt, majd holnap újra próbálkozhatunk, hátha akkor már sikerül elélveznem.. és ott vigyorgott aztán meg befordult aludni... baromira frusztráló volt :/ de azért élveztem :D

2017. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!