Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés az óvszer a hüvelyetekben? Más, mint amikor egy pucér pénisz van benne?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hat akkor egyedul maradtam vele, hogy mas a ketto. Nem tudom elmondani, hogy milyen, de mas. Nekem gumi nelkul sokkal jobb erzes. Persze, ha nem szednek tabit, vagy alkalmijaim lennenek, akkor nyilvan inkabb a gumi, mint a kockaztatas.
2017. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem bírom az óvszert. Olyan mintha nem lenne bennem “semmi”. Nélküle isteni, érzek minden pici lüktetést és számomra így izgatóbb. Mentségemre szóljon egy férfival voltam és vagyok is régóta.
2017. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Lányok, közületek ki mennyire tág/szűk, és ki mennyit nedvesedik?
2017. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
aki azt mondja hogy nagyon más, az vagy a tudat miatt képzeli, vagy érzékeny a gumira és azért érzi másként
2017. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem sok különbség nincs. Ja nincs gumi, annyival jobb, hogy pl. ha lovaglóban olyan szögben vagypj, akkor érzem, ahogy a fitymája és a gyűrűs hüvelyem érintkezik. Azt imádom. Meg ha esetleg kiszáradnék, ott az előváladéka, mint síkosító (nagyon ritkán csináljuk gumi nélkül, akkor is pár lökés + menzesz után max. 2 napig). Sajna nálunk még gumi van, csak a hétvégi találkákért nem kezdek el tablettázni, de alig várom, hogy végre összeköltözzünk.
2017. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

*ha

**vagyok

2017. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek az eddigi válaszokat, persze elfogadok, de nem értem... Nekem teljesen más. Nem vagyok a gumira sem érzékeny, de úgy inkább olyan mintha egy dildóval kényeztetnének, mintsem egy valódi farok lenne bennem.
2017. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!