Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez megoldható dolog? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldható dolog? Nagyon vágyom rá, tapasztalatokat is kérek

Figyelt kérdés

19/f vagyok.

Az exem édesanyját szeretném rávenni a szexre.

Már rég szakított velem a lánya, de még mindig beszél vele, de törődik az érzéseimmel, és számomra nagyon vonzó. Valakinek van tapasztalata idősebb nővel? (ő 52 éves)



2017. nov. 1. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki "Van nálad Gumi"

2 lehetséges eshetőség van

1. Olyan pofonr kapsz hogy a fogsorod is átrendeződik.

2. Behív a hálószobába huncutkodni.

2017. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvált? Jó nő? Hogy látod, lenne rá esélyed?
2017. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem elvált, nagyon jó nő. Úgy érzem egy fikarcnyi esélyem van, azért is tettem fel a kérdést
2017. nov. 1. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem ismerem a csajt. Ha bemutatod utána megmondom.
2017. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan célozgass rá,ő már tudni fogja,hogy mit szeretnél.Az biztos,hogy tetszeni fog neki,viszont előfordul,hogy a megvalósításba nem megy bele,csak játszik veled.Egy próbát megér. Ennyi idős koromban nagyon sok érett barátnőm volt és a szex velük,vagy a korosztályomhoz illőkkel,ég és föld különbség volt a javukra.
2017. nov. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Én meg úgy gondolom hogy elmondja a férjének hogy meg akarod baszni, és az apósjelölttől kapsz két akkora maflást hogy elfelejted a neved. Legalább is remélem ez lesz a forgatókönyv.
2017. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!