Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csiklói orgazmus után lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklói orgazmus után lehet hüvelyi?

Figyelt kérdés

Hogyha volt egy csiklói orgazmusom, akkor utána ha lefekszem a sráccal akkor eltudok menni?

1)Csiklói után lehet (szinte, néhány perc eltéréssel) hüvelyi orgazmusom?

2) És ha volt orgazmusom akkor utána még nedves tudok lenni? Szóval hogy termelődik utána folyamatosan ha izgatás alatt vagyok?

U.i. : Nem vagyok tapasztalt, de érdeklődő igen ;)



2017. nov. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1-igen

2-igen

2017. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első általában csikló. Ezután ráülök a páromra, és kb egy perc múlva jön a hüvelyi orgazmus. Szóval lehet. 2. Természetesen. Én orgazmus után még nedvesebb vagyok.
2017. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem termelődik elég akkor használjatok sikosítót. az meg h menyi idő után lesz a másik orgazmus az szerintem egyén függő
2017. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. nov. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!