Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha érzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha érzem a pisilési ingert de mégsem jön az orgazmus? Kettős érzésem van, élvezem ugyankkor nem bírom, és a vége mindig az hogy feladjuk.

Figyelt kérdés
Ő a 2. párom, de se vele, se az előzővel nem sikerült. Én vagyok a közös nevező, nyilván az én hibám hogy nincs. :( Mondjuk az elsőt annyira nem is érdekelte de a mostani nagyon igyekszik. És látom rajta hogy csalódott emiatt :(

2017. okt. 28. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
masztival összejött már?
2017. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Masztiznod kéne. Eloszor Neked kell ismerni a saját tested.
2017. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy mindig van ha magamnak csinálom.
2017. okt. 28. 22:46
 4/13 RRR ***** válasza:

segíts be magadnak szex közben,nem ciki,sőt irtó izgató a srácnak!!

..

2017. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már. Ő is, én is. De annyira intenzív az a hüvelyi pisilős érzés hogy a csiklóizgatás emellett fel se tűnik. Csak a várt eredmény marad el!
2017. okt. 28. 22:56
 6/13 anonim válasza:
Lehet,hogy lelki oka van
2017. okt. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Zavarban vagy, ha más is ott van veled?
2017. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a következőt próbáld úgy,iszol előtte annyi bort,hogy spicces legyél,majd elmész jó alaposan kipisilni magad,és dugás közben csiklózod magad.
2017. okt. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, alapból zavarban vagyok, de akkor már szinte magamról se tudok, nemhogy zavarban legyek. Csak a hülye orgazmus nincs a végén amiről mindenhol írnak, hogy ezután jön.

És tuti nem kell pisilnem, mert mindenféle érzés azonnal megszűnik, amint kiszáll a párom.

2017. okt. 29. 08:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz pózban csináljátok és nagyon ingerli a dolog a húgyhólyagodat.

Amúgy én soha nem értettem ezt a pisilés érzést szex közben. Ha én elmegyek együttlét előtt pisilni, én nem érzek pisilési ingerhez hasonló érzést élvezés előtt. Soha! És mindig elmegyek. Tehát minden módon van orgazmusom. Orális szextől, simán szextől, csiklóizgatástól egyaránt. De soha nem éreztem ilyen érzést.

Próbáld meg, hogy elmész mosdóba közvetlenül mielőtt együtt vagytok, aztán csináljátok más pózban és izgasd a csiklódat.

2017. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!