Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy ez lenne a 10/10-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ez lenne a 10/10-es nő definíciója? Az ilyen nők tényleg csak az álomkanok kiváltsága?

Figyelt kérdés

[link]

Egészen döbbenetesen szexi a csaj és ahogy látom minden természetes rajta.

Nálam ez tette be a kaput (képre kattintva elindul a videó):

[link]

Szerintem az ilyen tökéletes alkatú csajok már genetikailag is immunisak a kisfarkú pasikra, mert ilyen formás popsi miatt hátulról tuti min. egy 17-18 centis pénisszel lehet csak behatolni.

Ilyenkor arra tudok gondolni, hogy neki vajon ki lehet a pasija, akivel nap mint nap lefekszik. Kevésbé csinos és szép lányok! Ti az ilyen nőkre nem vagytok irigyek? Csak őszintén, nem kell magyarázkodni! ;-)



2017. nov. 2. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

számomra nem ez a tökéletes nő


24F

2017. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyon nem stimmelhet a világgal, ha ezt a kérdést meg a leírást komolyan gondoltad.
2017. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Számomra ez nem hogy nem tökéletes hanem majdnem visszataszító. Szeretem a formás fenekeket nagyon, de ez olyan természetellenesen nagy és unnatural. És hozzá ezek a lábak mint valami súlyemelőnek. Én a kecses, nőies testet/alakot szeretem, ami mondjuk úgy törékeny, nem egy tankot akarok magam mellé.

Valami idióta képregénymoziba passzolna, de hogy tökéletes nő...semmiképpen!!!

2017. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Én ugyan nő vagyok és még csak nem is heteró (se nem biszex) de azt mondom, az ilyen nők a tizenéves kisfiúk álomnője. Persze büszke lehet magára, én is az lennék ha ilyen testem lenne, de semmiképpen se mondanám álomnőnek. Kinek ez, kinek az, de főleg a tinifiúknak ilyen az álomnő :)

Nekem pl. ilyen az álomnő:

[link]

2017. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
tökéletes
2017. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én nem egy kanos kisfiú vagyok aki egésznap csak szexre használná a nőket, nekem nem a teste lényeges, de megsúgom attól még hogy nem rakja ki mindenét, még lehet jó testű, csak nem egy k.u.r.v.a :)

És a "húzott szeműre" inkább nem is reagálok, nekem az ázsiaiak tetszenek. Ezért mondtam, kinek ez, kinek az, de ne mondj ilyet hogy ez a nő 10/10-es mert csak neked az, ahogy látom a többi pasi se nagyon van oda érte :)

2017. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő nagyon randa.
2017. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
10/5 ös nálam. A comb fenék nagyon gáz nem illik a testéhez fogynia kéne belőlük arcra se semmi extra. Az is nagy joindulattal 6 os
2017. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 AchromaticSmarties ***** válasza:
81%

Hát nem egy kecses lány...


Megdugnám egyébként, de jobban bejönnek a vékonyabb lányok, meg ennek a nőnek az arca sem tetszik igazán.


Amúgy szerintem ez egy provokatív troll kérdés.

2017. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem szexi, de nem álomnő. Mondjuk nyílván sokkal közelebb van az "álomnőhöz" mintsem az undoritóhoz. Nem is tudom, hogy lehet ilyet írni egy emberre.

Bár nincs konkrét ideálom, mégis azt mondom, hogy Ő nem annyira az esetem. Engem amúgy az arca sem fog meg, de azért elismerem, hogy szép.


Nekem Ő az álom nő kategória: [link]


Smink nélkül: [link]

2017. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!