Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nagyon élethű szexbabát lehet csináltatni megadott jellemzők alapján?

Figyelt kérdés

Vagy olyan, hogy valakiről esetleg mintázzák?


Az ár mind1, mivel egyenlőre csak érdekel.

De azt tudom hogy egy simán nagyon élethű baba is lehet milliós összeg...


2017. nov. 2. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Egy élethű szexbaba helyett elmehetsz vagy 100 krvához is, akik tényleg élnek vagyis lélegeznek ez tuti, mégha nem is érdekled őket, azért jobb dugni egy élő személyt nem?
2017. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De biztos, de nem ez volt a kérdés.
2017. nov. 2. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. Lehet hozzá venni kulonfele puncikat, szukebb, tagabb, kilalakra mas stb.

De egy ilyen elethu szexbaba kb 4-5 millio ft korul van. Olvastam valahol, hogy magyarorszagon rendelt valaki, es amerikabol hozatta...es kb 4-5 millio forintjaba fajt. Ami el kis resze volt a “szallitasi koltseg”. Szoval a jominosegu az ott van 3,5-4 millio ft.

Abbol mar veszel egy hasznalt, de jo allapotu farokhosszabito autot....es ingyen huzod be a finom fiatal pinakat egy hatsouleses dugasra....

2017. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van. Szerintem a japok erre nagyon raalltak. Van naluk az a telefonos alkalmazas is, h virtualis baratnot krealnak maguknak. TLC-n is volt egy sorozat h egy ferfinak mennyi ilyen babaja volt, kulonbozo borszin, adottsagok stb.
2017. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!