Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mikor, és miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mikor, és miért nem mennétek bele szexkapcsolatba egy adott növel?

Figyelt kérdés
írnátok okokat. Azon kívűl ,ha mondjuk nem tetszik a nő. De szerintem ez nálunk Vagyis tetszhetek neki. Mikor akartok csak 1alkalmat és folytatást nem.
2017. nov. 4. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha épp párkapcsolatban vagyok, ha nem élveztem a szexet vagy a társaságát, ha úgy érzem, hogy a nő többet akar egy egyszerű szexkapcsolatnál vagy ha nem tetszik.
2017. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem egészen értem. Megdugod,aztán nem tetszik már utána vagy mi??!
2017. nov. 4. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően tetszik a csaj teste, de beszélgetés közben levágós, hogy együttélésre alkalmatlan, akkor egy-két dugás aztán szevasz. Az önző pcsáktól kivagyok. Ja, és szex közben is alakulhat úgy, hogy elmegy az ember kedve, az egész a kölcsönösségen alapszik, ha mégsem, akkor ennyi volt.
2017. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdező férfi vagy nő?
2017. nov. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elég jól néz ki és nem elviselhetetlen emberileg. Oké, hogy csak szexről van szó, de ettől még beszélgetni is néha jó a nővel, miután beleürítettem. Az utóbbi pedig nem is hinnéd mennyire gyakran okoz problémát...
2017. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nemibeteg
2017. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha férje van, vagy barátja, de akkor 1 alkalom sem...
2017. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, de a nők nem.
2017. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!