Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen pasi nem menne bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasi nem menne bele szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Mesélt nekem pár esetről, hogy leépített lányokat, mert rámásztak, nem feküdt le velük. A barátnőivel hónapokig (nem egy-kettő, hanem 4-5 legalább) ismerkedett, mire egyáltalán összejött velük.

Rendes srác, de sajnos nekem valami hiányzik belőle. Viszont szexuálisan iszonyatosan vonzódom hozzá, ezért elgondolkodtam a szexkapcsolaton.


2017. okt. 21. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem valószínű, de megkérdezed és megmondja.
2017. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Látom még hiszel a mesékben. Leépített lányokat? Itt aki igent mondana azt 6 a dugnák meg minimum,nem hogy leépítsenek valakit.Ha valaki ilyen sokáig képes ismerkedni azt Lúzernek hívják. Persze kell 1 bizonyos idő a normális ismerkedéshez,(pár hónap)de nem majdnem fél év.Az ilyen pasi ha jól is néz ki 1 lagymatag valaki lehet az ágyban.Hisz mindenkit a temperamentuma mutatja milyen. Én is vágyom szex kapcsolatra,de akivel 4-5 hónapig ismerkednék az már nem szex kapcsolat. Szex kapcsi max 1 2 hetes ismertség után simám. Mondom ezt 1,5 éves szexkapcsolattal a hátam mögött.
2017. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!