Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is ezt érzitek popószex után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt érzitek popószex után?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a barátommal, és egész tűrhető volt, sőt picit élveztem is:) De most olyan furi érzésem van.. hogy is mondjam, mintha nyitva lenne a popsim :D ha odanyúlok akkor rendben van, de furcsa, amúgy nem fáj meg semmi ilyesmi:)

Meddig normális ha ezt érzem? Ha majd már megszokom és rendszeresen csináljuk akkor olyan lesz mint a sima szex, ami után nem érzek semmi különöset a nuncimba?:D



2017. nov. 5. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
párodnak mekkor a szerszáma?lehet széttágitotta :D
2017. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az érzés teljesen rendben van hiszen ellazulnak utána a záróizmaid és nem érzed szorosnak, úgyhogy ezzel nincs probléma. Örülök neki hogy élvezted, mert egy férfi számára nagyon különleges tud lenni, és még érzelmileg is különleges lehet egy párnak hogy annyira megbíztok egymásban hogy ezt is megteszitek. De szerintem a rendszeresen ne jelentsen túl gyakori rendszerességet mert az már káros lehet.
2017. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normális mérete van, nem tudom mekkora! Sose voltam jó matekból:D
2017. nov. 5. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Hülyeség, hogyha sokat csináljátok, káros. Én már 10 éve legalább heti kétszer-háromszor csinálom beöntéssel együtt, mégsincs tőle semmi bajom.


27/N

2017. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
#4-es. Talán majd 10-15 év múlva is ezt írd, akkor elhiszem. Orvosilag bizonyított, hogy a túl gyakori anál nem egészséges! Túl fiatal vagy még......
2017. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

# 4

Újabb tíz év és pelus kell...az milyen szexi lesz :)

2017. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
akkor itt vagyok en, 25 eve analozok es semmi bajom
2017. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

7es egy hős.

Köszi a választ.

2017. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hamarosan tudok válaszolni ha végre barátnőm beenged a popsijába a puncijába is izomláz szokott lenni 2 3 napig szex után lehet azért félti a kissegglyukát:D
2017. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!