Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sokat kérek a páromtól?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat kérek a páromtól? Lányok, ti milyen gyakran szőrtelenítetek kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyre ritkábban szedi le a szőrt magáról. Mióta bejött a hideg, azóta a lábát pl. nem is borotválta. A kezén majdnem erősebb a szőr, mint az enyémen, azt se gyantázza. A hónalj és a nemi tájékon meg állítom, hogy gyakrabban borotválom, mint ő, pedig nem vagyok egy metroszexuális.

Hiába mondom neki, erre annyit mond, hogy más úgyse látja. Ja, én meg le vagyok sz4rv4.

Túl sokat kérek? A nő nem férfi, hogy szőrös legyen, meg szerintem ez alapvető igényesség lenne.

Ti hogy vagytok ezzel, milyen gyakran szőrtelenítetek?


2017. nov. 5. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

télen én is nagyon ritkán csinálom, mert a barátom elfogad így is, és neki tetszik az h odalent nem borotválom ilyenkor; én se várom el tőle h borotválja

szerintem 4,5 év után már elfogadhatjuk egymást így

2017. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Gyakran, de én nagyon szőr ellenes vagyok magamon, egyszerűen nem tudom elviselni, irritál és zavar.

A páromon nem zavar a szőr.


Lehet neki jó így... én is ismerek ilyen lányokat, az, hogy a lába mondjuk borostás, mondjuk télen, hát 'jó', de azért a hónalját leborotválhatná! :D


De az is lehet, hogy érzékeny a bőre és fáj neki/kipattog/kellemetlen, ezért nem csinálja szívesen, főleg, ha nem muszáj. Ezt szerintem meglehet érteni.

Gondolok itt arra, hogy hűvösebb van, a ruha takar.

2017. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Na ezért nem szedem én a karomon!!!

Ilyenkor fura, de jól esik nem leszedni. Fárasztó és unalmas.

Ezt meg vedd külön bóknak, hogy mer előtted így is mutatkozni már.

2017. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát én mielött találkozunk akkor leszedem a lábam, hasam, honaljam, meg odalent.

A honaljam lézereztetem, lassan eltünik végleg. A lábamon pedig itthoni ipl gépet használok, már ennek is látszik a hatása, de csak foltokban hullt eddig ki, szoval itt is kell borotválnom. Barátom pedig azt szereti ha csupasz odalent, vagy max. borosta, igy heti egyszer elég leszednem.

Akkor leszek meglöve, ha összeköltözünk, bár addigra remélem a honaljam és a lábszáram már csupasz lesz végleg/honapokig, és akkor marad a comb, alkar néha, meg intim.

Esetleg ha gondolod vegyél neki te is ipl gépet, és akkor kevesebb gondja lesz egy idö mulva a szörrel. Ö is lusta tipus, mint én, én totálisan megértem :D

2017. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Engem speciel karon és lábon jobban idegesít a nagy szőr mint puncin.
2017. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Huu hát nekem mindegy hogy tél vagy nyár, és hogy hány ember látja, elég ha én látom. Utálom a szőrt magamon, max egy helyen vagyok hajlandó hagyni, de ott is csak keveset
2017. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hónaljam 2-3 naponta borotválom, lábam kéthetente, odalent pedig havonta gyantáztatom. A karomon világos a szőr, azt nem piszkálom.
2017. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
O.o ha a pasimmal vagyok, ha nem, minden nap simára leszedem mindenhol. Sztem ez nagyon alap - pláne ha minden nap van szex. Azért mert komoly kapcsolata van valakinek, nem kell télire (sem) Chubakkává válni...
2017. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem borotválod vagy gyantázod neki le te?
2017. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

életemben nem szedtem a karomról a szőrt :D eddig minden párom letojta

nemhiszem hogy ez a világ vége

én se szeretem ha minden túl szőrös a palin de már nem érdekel nem az a lényeg lehet még 17 évesen zavart de már kinőttem :D tedd te is ezt

N

2017. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!