Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak inkább alkalmi kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak inkább alkalmi kapcsolatban mondják el a pervezebb vagyaikat vagy tartós kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én alkalmiban mondanám el inkább ott szabadabbnak érezném de nem volt még soha alkalmi kapcsolatom és nem is lesz. A párkapcsolatba szerintem nem tartozik bele vagyis beletartozna de nekem olyan fajta van amit egy párkapcsolatban nem lehet kivitelezni.(az érzések miatt mert amiatt nem lenne élvezetes és nem nem durva egyáltalán ez a vágy.)
2017. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én is alkalmi szexkapcsolatban felszabadultabb vagyok sokkal. kevesebb a "tét" :D

26/F

2017. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Partnere válogatja: nekem volt olyan tartós kapcsolatom, amelyikben mindent meg lehetett beszélni, és meg lehetett valósítani.
2017. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyértelműen a tartósban. Ha nem tudjuk egymás vágyait kielégíteni az ágyban, nem illünk össze.

32/F

2017. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez szerintem annyira egyén függő. szerintem nem számít, hogy milyen kapcsolatban vagytok hivatalosan, hanem a személy milyen. Randiztam már lánnyal aki már a csók témáktól teljesen elpirult "jujj, az milyen illetlen", míg a feleségemnél azt hiszem csak akkor tudnám kiverni a biztosítékot, ha pisi-kaki témát erőltetném.


És a legtöbb igen perverz fantáziához jó, ha van egy jó erős kapcsolat, teljes bizalom és szeretet a másik iránt (kivéve most az "idegen" fantáziákat)

2017. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
attól függ ki a partner, ha sokra vevő a másik akár alkalmi akár tartalmasabb kapcsolatban, akkor hamarabb elmondjuk szerintem :)
2017. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alkalmiban simam, komolyban csak ha vevo ra az illeto...
2017. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
100%
Alkalmi nem kellett sosem köszi tartós kapcsolatnál pedig én ezt már az elején elmondtam miket szeretek és miket nem .38f
2017. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!