Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni szex közben? Bővebben lent 25F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves férfi vagyok, de sajnos úgy alakult a sorsom már majdnem 25 éves voltam és még mindig szűz. Pedig voltak kapcsolataim addig, de mind szexmentesek voltak, hosszú sztori, nem fontos most.

Komoly kapcsolatom van a mostani barátnőmmel, megvan a bizalom minden rendben van, de sajnos én sosem tudok elmenni szex közben. Volt már hogy 2 órán át szexeltünk, és amig neki 4 orgazmusa volt, nekem egy sem. Póz váltások sem segitettek, hiába próbálkozik orállal is, kiverni is...sehogz sem megyek el. Még úgy sem ha én magam próbélom kiverni magamnak amikor már "ideje volna befejezni". Pedig amikor egyedül csinálom abszolút semmi gondom nincs ezzel. Elmegyek egy pár perc alatt vagy addig késleltetem amig akarom.


Párom eleinte nagyon szerette hogy sokáig birom, de már kezdi zavarni hogy nem megyek el egyáltalán. Magára veszi, állandóan magát hibáztatja hogy nem elég jó nekem, vagy nem csinál valamit jól, vagy nem elég vonzó. Pedig nem igy van. Nem akarom hogy emiatt romoljon el a kapcsolatunk. A lány tudja hogy nekem ő volt az első.

Előfordult mással is az ilyen? Valami tanács? Mit tehetek? Köszi előre is.



2017. nov. 5. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

A türelem a megoldás.

Még mindig zavarban vagy, a gátlásaid akadályoznak. Nyugtasd meg a barátnődet, hogy nincs vele baj, és figyeld meg, hamarosan menni fog. Talán enyhébb fokban, de gyakori eset ez, egy kapcsolat kezdetén sokunkkal előfordul.

Nyugtasson a tudat, hogy a legtöbb fiúnál nem az szokott a baj lenni, hogy nem tud elmenni, hanem az, hogy nem áll föl a szerszáma, vagy nagyon hamar elélvez. Te nagyon szerencsés vagy (és persze a barátnőd is), hogy nálad így jelentkezik a kezdeti zavar.

2017. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gátlásos vagy szerintem! Azzal kezdjétek, hogy te maszturbálj előtte és ha ez megy, akkor ő csinálja neked, majd ha ezek ok, akkor a szex.
2017. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Hat ha 25 evig ugymond “magadnak rangattad” eleg nehez lehet mas elott elelvezni, gondolom psziches alapja van. Majd idovel menni fog. De mindenek elott el kellene mondanod a baratnodnek a dolgot, pl, hogy szuz voltal es o az elso (ha tudja) akkor meg toleransnak kellene lennie hozzad. Idot adni neked. Meg persze neked is dolgoznod kellene azon, hogy felold azt a falat ami megakadalyozza azt hogy mas elott “robbanj”.
2017. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig mindenkinek ment a zöld pacsi. Köszi.

Igen, én is arra gondoltam hogy gátlásos vagyok mert ugye még sohasem csináltam magamnak úgy hogy valaki nézzen, vagy a közelben legyen.

Tudja hogy szűz voltam, ő volt nekem az első. És megértő volt...habár eltelt egy jó pár hónap amig lefeküdtünk egymással, de szerintem nem lett volna épp annyira megértő ha eleinte tudta volna ezt meg. Igy inkább elfogadott úgy mert szeret, és nem fontos hogy kevesebb tapasztalatom van/volt. És meglepődőtt amikor megtudta hogy ő volt nekem az első, alig akarta elhinni. De mondjuk eléggé béna voltam az első alkalomkor...amig be ne raktam :)). Onnan már jól ment.


Sajnos velem is előfordult 2 hete a merevedési probléma. Annyira vártam és napok óta készülődtem az alkalomrra, képzeltem hogy ilyen jó lesz meg olyan jó lesz...és amikor eljott az alkalom olyan feszültek voltunk mindketten, én meg bénáztam meg haboztam, amikor azt mondta hogy na tegyem be...nem állt a bré. Igaz egy kicsit megsértődött...és be kell vallanom, jogosan. De ez sajnos nem segitett a helyzetemen. De megértette végülis hogy előfordul az ilyen is és kitart mellettem.

2017. nov. 6. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az első kettő partneremmel nem tudtam elmenni épp úgy jártam mint Te.

A harmadikkal előjáték közben elmentem.

A negyedikkel többször is megvolt naponta.

A feleségemmel az együtt töltött kb. 25 év során az első pillanattól kezdve tökéletes volt a szexuális életünk, de az utóbbi években egyre többször fordult elő az amiről Te is írtál. Tolom neki de a finálé elmarad. Azt nem tudtam még megfejteni, hogy ennek mi lehet az oka.

A természet néha megtréfál minket.


Tudd, hogy ez idővel változhat.

Azt nem mondom, hogy partner életkora, vagy soványsága illetve kövérsége meghatározó.

Annyi minden befolyásolhatja ezt a partnereden kívül, hogy nem is hinnéd.

illatok, hőmérséklet, páratartalom, az ágynemű puhasága, nyomja az ágy rugója a térded, háttérzajok, mit ettél, mikor ettél, mit ittál, mi jár a fejedben, stb...


Megjegyzem, hogy a jobb kezemmel általában ki tudom verni a farkam, de bal kézzel még sohasem sikerült, pedig bal kezes vagyok. A farkamnak mégis jobban esik a jobb kezem.

És ez független attól, hogy kérges a tenyerem, vagy jól ápolt.

2017. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!