Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Van köztetek olyan, aki nem szeret egymás után sokszor elmenni?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy ha a pasitok pl. ujjaz, vagy a nyelvével kényeztet, szeretitek ha egymás után 3szor 4szer is elélveztek, vagy jobban esik csak egyszer?

Nekem az első nagyon jó, aztán úgymond egyre érzékenyebb leszek ott lent, és ha folytatja akkor a következőnél már egyre hamarabb megyek el... Nekem például jobban esik csak egyszer elélvezni és utána pihenni (tegyük fel, hogy csak ő kényeztet engem). Természetesen utána is jobb érzés, de már nem az a lassú, kellemes hanem olyan egyre "erőltetettebb", de talán nem ez a megfelelő szó rá, nem tudom elmagyarázni.


Más is van így ezzel, hogy jobban szeret egy aktus alatt csak egyszer, max kétszer elmenni?



2017. szept. 22. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Max 1x tudok.

Volt hogy 2x de a 2. Már fájt

2017. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont nemrég történt, hogy 1 óra alatt kétszer is sikerült elmennem, de a második már kifejezetten nehezen jött össze és nem is volt olyan intenzív, ráadásul utána olyan fáradt lettem, hogy alig vártam, hogy végre este legyen és aludhassak. Akkor rájöttem, hogy nekem egy orgazmus bőven elég, mert nagyon intenzív, sokáig remegős, kielégítő. Ettől függetlenül a partneremnek segítek több összehozásában is, ő nem fárad el háromtól, négytől sem. :D
2017. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég egy :) Max 2-3 óra múlva jöhet még egy 21/L
2017. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer szeretnek, de az se megy
2017. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak szünettel megy,máshogy nem. De olyankor a második sokkal intenzívebb
2017. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 1x tudok, abban a pillanatban ahogy "végeztem" már egyáltalán nem érzek semmit és már mennék a dolgomra, onnantól csak nyűg az egész
2017. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RoseTyler ***** válasza:
Én is csak egyszer szeretem. A másodikért már annyit kell küzdeni, hogy inkább rosszul esik, mint jól. Kettőnél többször meg nem is megy egymás után. És legalább 3-4 óra pihenő kell, hogy aztán újból jólessen egy orgazmus. Ettől még a szex, az jó akármeddig, csak nekem ne kelljen elélveznem közben sorozatosan. :D
2017. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Pontosan így vagyok vele én is, mint a 7-es válaszoló. Egyszer elmegyek, az szuper, a szex is jöhet utána, mert szerencsére nedves is maradok, csak senki ne "követeljen" tőlem még egy orgazmust. :D
2017. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Változó, s igazából nem azzal van a bajom, hogy nem jó akár 8x os elélvezni.


Nem tudom, hogy ti csak megélitek-e, de pl én hüvelyi orgazmusos vagyok rengeteg folyadék(vesztéssel)


és egyedül ez a bajom, hogy rengeteg folyadékot von el testemtől az elmenetel, volt hogy 9x is sikerült de beájultam ><"


Imádom csak a testem nem bírja (hiába viszek be több folyadékot a szervezetbe, mint más).

2018. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!