Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mozogjon a lány lovaglás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mozogjon a lány lovaglás közben? Előre hátra vagy föl le mozogjon?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Így ahogyan írod. Ebben a sorrendben, de váltakozva.
2017. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jobban szeretem az előre hátrát. de kérdezd meg a farok tulajdonosát :)
2017. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne csak így, ez alap. Tekergesse körkörösen a csípőjét, hogy kihegyezze a makkomat odabent. Guggoljon is fel, kapaszkodva a vállaimba, hogy olykor csak a hegyét dughassam be, piciket mozogva így, aztán teljesen beleül, hogy felnyársaljam a hüvelyét. Mehet csattogósan is a szex, olykor megállítom, hogy én döfjem keményen. S amikor rajtam ul tövig, kezeit a háta mögött összefogom, rám borul s lököm vadul. Én így szeretem.
2017. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem bunkóságból de ezt csak megmutatni tudnánk neked. Függ attól hogy passzol össze a két "berendezés" de a 3. -nak sok mindenben igaza van
2017. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy én, mint nő elélvezzek, ahhoz nekem az előre hátra mozgás a megfelelő, a páromnak viszont a fel le mozgás. Így előbb előre hátra csinálom, aztán az ő élvezetéért fel le. :)
2017. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a hármas írta. 2-3 orgazmusom tuti lenne közben. 😊 N
2017. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fel s alá , akkor a becsapódást irányítja egy szögben. Ha előre hátra akkor a szöget állítja de nincs becsapódás , csak csúszva ki be mozgás. Szerintem az utóbbi ad komplexebb élményt.
2017. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő...sőt, ha van egy kis érzéke, tapasztalata, egyszerre lehet mindkettőt, az olyan kicsit körkörös, kicsit odanyomós... remélem érthető 😀

Csípőmozgás kérdése.

2017. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!