Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki szereti/nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki szereti/nem szereti a sperma ízét?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem, személyem szerint nagyon rossz íze van, a meleg sós tengervízhez tudnám hasonlítani.

Mit egyen/igyon a párom hogy jobb legyen? (Ananászon kívül mert azt utálja)

Vélemények?


2017. nov. 6. 11:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába tettem Bocsi , utólag vettem eszre :/
2017. nov. 6. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Dinnyét!
2017. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt pontosan nem tudom mit egyen,de amit ne egyen/igyon: alkohol,illetve gyorskaják (hamburger,chips stb) valamint kísérletezzetek zöldségekkel,gyümölgyökkel :)
2017. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ízlik.
2017. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Én rühellem az ízét

A pasim elfogadja, nem erőlteti a dolgot, persze kényeztetem szájjal, de úgy nem megy el.

Szerintem ne élvezzen a szádba, ha nem bírod az ízét. Kényeztesd szájjal majd vidd el kézzel, nekem ez vált be. Több pasassal is egyébként.

2017. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bevallom, nem ízlik, nem finom. De ez nagyban függ, hogy párom mit evett előtte a napokban.

De nem problémázom ezen, nem órákig kell rajta nyammogni.

2017. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs erőltetve de szereti ezért néha szeretek neki boldogságot okozni ezzel! Koszi az eddigi válaszokat :)
2017. nov. 6. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
A mostani pároméval nincs bajom, de volt egy kettő férfi az életemben, aki nagyon erős (és rossz ízű ) volt... velük mindig azt csináltam, hogy mellre vagy max arcra, engedtem , hogy elélvezzenek. Egyiknek sem volt probléma.
2017. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer adtam neki esélyt, mikor páromnak kivertem akkor lenyaltam róla, de záptojáshoz tudnám hasonlítani azt az ízt, majdnem elhánytam magam, pedig nem étkezik egészségtelenül. Szóval majd adok talán neki egy esélyt még, de az nem most lesz. :D
2017. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!