Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves vagyok,? lassan egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok,? lassan egy éve együtt vagyok a 15 éves barátnőmmel. Úgy 5-6 hónapja feküdtünk le először.

Figyelt kérdés
Viszont annak ellenére hogy azt mondta hogy még szűz, nem volt az. Nagyon jól megvoltunk, de Mostmar odajutottunk hogy szakítani akarok vele. Bajban lehetek ha elmondja a szüleinek hogy lefekudt velem? Ui a kérdőjel kellett

2017. nov. 7. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 14-et betöltötte, innentől kezdve jogilag semmivel nem másabb, mint ha mondjuk 30 lenne.
2017. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem kell félned, hogy börtönbe kerülsz, viszont az már másik dolog, hogy az apa biztos nem fog örülni.
2017. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert őt majd jól meg fogják dicsérni, hogy 14 évesen széttette a lábát. A gatyámat rá, hogy beszélni se merne róla a szüleinek.
2017. nov. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Miért ne lett volna szűz?

1 nem mindenkinek fáj

2 van eleve tágabb hüvellyel rendelkező lány/nő

3 Nem mindenki vérzik első szexnèl.


Baja nem lesz abból max nem néznék jó szemmel.

Akkor lenne baj ha nem védekeztek

2017. nov. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele nyugodtan. Megmondod neki, hogy nem mukodik, már nem érzel ugy iránta és ennyi. Szakítsatok "szépen" és kész. Jogilag nem csináltál semmi torvényelleneset. A csaj már 15 éves és onszántábol csinálta. A szuleinek meg szeritnem se fogja eldicsekedni. Senki sem dicsekvi ezt el a szuloknek 15 évesen. Ha meg mégis fény derul rá, biztos hogy az apja inkább a lányát fogja leszidni, mint hogy téged keressen. Nincs semmi okod félni.
2017. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lànyuknak van egy 19 èhes pasikat.. ők se gondolhatjàk hogy nem fognak szexelni..
2017. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*èves pasija
2017. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosan, de mintha volna valami arról, hogy fiatalkorú (14-18) lány és felnőtt korú fiú között nem ugyanaz, mint ha a fiú 18 alatti. Ha jől tudom, a lényeg az, hogy ne legyen hivatalos kapcsolat közöttetek, ne legyen a lány semmilyen módon "rád bízva". Pl. ne legyél korrepetáló tanítója, felvigyázója, csarkésztáborban vezető, stb. Ha semmi ilyesmi nem volt, és a lány utólag (mondjuk sértettségből) sem állítja azt, hogy bármilyen módon "rávetted", tehát nem szabad akaratából került szexuális kapcsolatba veled, akkor nem eshet bántódásod. Annak semmi jelentősége sincs, hogy a lány szűz volt-e. Az apja pofonjaitól nem véd meg az a biztos tudat, hogy nem követtél el törvénybe ütközőt.

Azért egy darabig elkerülném a környéket, legalább addig, amíg nem tudom, hogy van a lánynak újabb barátja. :)

2017. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Az igazság az hogy csak akkor 5-6 hónapja voltunk együtt, azóta nem. szóval orvosilag sem bizonyítható a dolog hogy én tettem.(nem vagyok filozófus, csak próbálok pozitivan gondolkodni) mondjuk a szülei tök rendesek velem, és szerintem se fog odaállni a szülei elé csak úgy ukumflukk hogy anya,apa anno megb.tak... az apja pofonjai, meg már jogilag engem sértenek.Szerintem.
2017. nov. 7. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, még csak egy sört ittam, de lehet, hogy megártott? Egy szót sem értek az előbbi mondataidból.
2017. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!