Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi egy egymást szerető pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy egymást szerető pár vagyunk és 3-éve együtt is élünk a barátnőmmel. De engem mint a pár férfi tagját nagyon izgat a hármasban való szexuális együttlét. Viszont férfitől úgymond szokatlan 2-Fiú 1-Lány felállásban. Véleményeitek?

Figyelt kérdés
Miért izgat hogy a feleségem kényeztessük egy másik férfivel egyszerre?
2017. ápr. 23. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Jól hangzik.

Párcserés négyes felállás nem érdekel? :)

2017. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Újabban "divat" a cuckold.
2017. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ez nem divatról szól.
2017. ápr. 23. 14:18
 4/21 anonim ***** válasza:

Kinek mi ..téged ez izgat fel !

A kerdés csak annyihogy élőben hogy fog izgatni ez a dolog ?

2017. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nagyon inspirálna engem , A látvány ahogy élvezi a párom a kényeztetésünket és maga a tudat is izgató volna.
2017. ápr. 23. 14:50
 6/21 anonim ***** válasza:
Ehez a parod vélemenye is kell és ha úgy érzitek akkor éljetek meg vágyaitokat !
2017. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Izgató nézni kívülről, ahogy a párod mással van. És neki ez dupla öröm, hogy egyszerre ketten is kényeztetik.


Én csináltam már, és nagy buli volt! Álszentek, azok, akik azt gondolják, hogy az ilyenek már nem is szerelmesek! Nyilván vannak olyanok is, de ha igazán szeretitek egymást, akkor a különleges vágyak kiélése nem ront, hanem dob a kapcsolaton!

2017. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A páromnak említettem, és ő úgy van vele,hogy szeretne is meg nem is. Nem botránkozott meg és el is kezdtek több esetben a keresést a harmadik férfi után,de amikor kiválasztotta akkor meg is vissza lepet már az első személyes találkozó előtt.Ez több alkalommal is megtörtént
2017. ápr. 23. 15:04
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Ez már nem szerelem, csak állatias szex.
2017. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Talán még nem biztos magában, vagy fél. Beszélgessetek róla többször, lehetőleg viccesen, hogy feloldódjon.
2017. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!