Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz ember vagyok amiatt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok amiatt, hogy képes lennék eldobni egy jól működő kapcsolatot a rendszeres szexért?

Figyelt kérdés
28 vagyok, én még bőven bírnék minden nap szexelni, a kapcsolatomban sajnos minden nap magamhoz kell nyúlnom, mert a páromat nem érdekli a szex annyira, mint engem. Neki kéthetente 1-2 is elég lenne, de én fiatal vagyok és nem akarok úgy megöregedni, hogy alig szexelek. Egyébként ezen kívül minden tökéletes vele, de lehet ösztönlénynek fogok tűnni, de nekem a szex a legfontosabb, kb. mindennél fontosabb az életemben. Nagy hülyeség lenne szakítani és keresni egy olyan nőt, akivel mindig lehetne szexelni? Az se érdekelne, ha egyéb hülyeségei lennének, csak elégüljek ki minden nap.
2017. nov. 7. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, de nekem nem tűnik ez egy jól működő kapcsolatnak.


Egy jól működő kapcsolatban a felek kielégítik, kiegészítik egymást, mint lelkileg, mint testileg.


Ha nem egyeznek a szexuális szokásaitok, mi a fenét kerestek egymás mellett?


Akár bevalljuk akár nem, a szex fontos alappillére egy kapcsolatnak.

2017. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

abban az esetben hülyeség ha úgy szakítasz,hogy még nincsen meg az új.

mert akkor lehet,hogy hónapokra recsaka jön és még 2 hetente sem lesz ingyen pi-na.

a másik lehetőség,hogy nem elvárod a dugást,hanem megtanulod meghozni hozzá a nő kedvét.

mert ha erre képtelen vagy,akkor a következő is kelletlen lesz egy idő múlva.

2017. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

" a másik lehetőség,hogy nem elvárod a dugást,hanem megtanulod meghozni hozzá a nő kedvét.

mert ha erre képtelen vagy,akkor a következő is kelletlen lesz egy idő múlva. ,,


Javol !!! ;)

2017. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Miért nevezed működő kapcsolatnak, ha nincs szex ?

Az nem működik valójában.

2017. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Számomra nagyon fontos a rendszeres szex, ha a barátom kéthetente akarna csak, hamar véget érne a kapcsolat
2017. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nincs gyerek én 5 percet sem gondolkodnék.
2017. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen egy ösztönkan vagy .

És a rendszeres szex garantálja a jól működő kapcsolatot ? Ne hidd hogy az minden egyéb hülyeséget elnyom hosszú távon.

Ha lenne gyerek se kellene gondolkodni. úgy sem jobb neki felnőni hogy apa töcsköl minden útjába eső nőt majd anya ettől frusztrált lesz aztán mindennap megy a vita köztük.

2017. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, rossz ember vagy.

Másnak nem adatik meg az, ami neked, meg kéne tanulnod megbecsülni, értékelni azt, ami van.

Nagyon rossz a véleményem rólad, nagyon meg kéne változnod. Például azért is, hogy ne ilyen álproblémákkal terheld az embereket. Tudom, neked ez a probléma, másnak nem, de ez akkor is semmi.

2017. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 De La Cruse ***** válasza:
71%

Ha most nincs rendszeres szex és házasok vagytok akkor igen gáz.

Ha nem házasságban éltek és nincs rendszeres szex akkor az nem baj.

A férfi egyik legfontosabb összetevő eleme a szeretet aminek a legjobb része a szexuális beteljesülés ami nem állatiasság és nem alantas, hanem a legnagyszerűbb része.

Tehát olyan kapcsolatra van szükséged ahol a férfias éned meg is kapja a szexualitás vágyott mennyiségét.

Ha nincs szex az egészségtelen de erkölcstelen házasság előtt.

2018. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
A szex hiánya még a legjobb kapcsolatokat is felőrli. Szakítás lesz a vége mindenképp!
2020. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!