Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtök dolgai között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök dolgai között vibrátort találnátok, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Nem kutakodtam a cuccai között, mielőtt avval jönnétek. Van egy közös nagy szekrényünk, amibe az éppen nem használt (télen a nyári, nyáron a téli) ruháinkat tároljuk. A téli ruháimat kezdtem előszedni, amikor észrevettem a szekrényben egy dobozt, amiben vibrátor volt. 29/F
2017. nov. 8. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra meglepném egy újjal és bevenném a szexuális játékaink közé.
2017. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felhoznám neki a témát,megbeszélném vele.Nem velünk,vele..
2017. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

páromnak is volt egy "vicc-vibrátora" amit még anno barátnőktől kapott valami csajos szülinapi dologra, próbálta de nem jött be neki.

Azóta már vettünk 3-4 darabot amit aktívan is használunk. Őszintén, nem kell meglepődni, inkább örülj, hogy keresi az orgazmust, sok csaj még maszturbálni sem hajlandó, nemhogy vibrátort venni.

Nem kell mondani, hogy tudsz róla, de esetleg valamikor felvethetnéd fantáziának, hogy használjatok vibrátort, hogy tudja, neked ez OK.

2017. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lepődnék meg, mert pontosan tudom hol vannak ezek a dolgok és ha kell elő is vesszük :)
2017. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
100%
Jobb mintha egy férfi bújt volna el a szekrényben nem 😊 ?
2017. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi probléma nincs ezzel, az én barátnőmnek is van. akár szex közben játszadozhattok együtt is vele.
2017. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora vibri ha normál akkor örülnék neki ha nagy akkor szomrú lennék
2017. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vettem neki egyet szülinapjára, szóval nem lepődnék meg különösebben.
2018. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!