Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök bi lenne? És ha -nem titokban- egy lánnyal kavarna? Esetleg még izgalmasnak is találnátok?

Figyelt kérdés
És úgy alapvetően bejönne nektek egy bi csaj? (24 n)

2015. nov. 10. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem feküdne, sok más is, elég nyitott vagyok.

Igazából volt is már rá példa, csak ugye tudni kell, hogy mindenki más szinten bi, így barátnőm részéről nem volt meg olyan erősen az igény, hogy állandó partnere legyen mellettem (női)

2015. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:

én imádnám

együtt vadásznánk a csajokra

2015. nov. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
58%
Én is biszex vagyok, 16éves, és épp fiúval kavarok akinek bejön :3
2015. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

bárkivel is kavarna szakítanék...nálam a párkapcsolat 2 emberről szól nem ide-oda félkúrás meg kavarásról...


22F

2015. nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy biszexuális nem zavarna. Ha mással is kavarni akar, akkor maradjon egyedülálló.
2015. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bajusz67 válasza:
54%
Lehet kicsit elítéltek, de kiváncsiságból kipróbálnám 3-asban, majd szakítanék vele, mert egyet értek az előző kommentelőkkel.
2015. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amíg velem őszinte és nem a hátam mögött csinálja, részletesen be is számol, esetleg ott lehetnék vagy be is szállhatnék addig kifejezetten izgatna a dolog, örülnék neki :D de amint elkezd nekem hazudozni onnantól kezdve vége a dalnak, mert ha nem tud velem maximálisan őszinte lenni akkor mehet amerre lát! szóval bejönne egy bi csaj, ha őszinte!
2015. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem zavarna,sőt jöhetne a 3as is.

de nem attól jönbe egy csaj,hogy bi vagy nem bi.


ha tahó akkor nem érdekel,és az sem,hogy milyen jó csaj.

2015. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én biszex fantáziákkal is rendelkező srác vagyok. Egyáltalán nem zavarna, ha néha összejárna a barátnőjével - sőt, bíznék benne, hogy ő ezáltal szintén elfogadná, hogy én pedig néha egy sráccal is átéljek különféle izgalmas helyzeteket. Jó lenne, ha ilyen barátnőm lenne, és egy olyan kapcsolat, ahol mindketten tudnánk ennyire őszinték lenni :)


Szóval bejönne - és izgalmasnak is tartanám.


F/30

2015. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bejönne. Van pasid?
2015. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!