Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legelső szexnek milyen fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső szexnek milyen fajta szex ami ajánlott? Orális szex, vagy a rendes?

Figyelt kérdés
2017. nov. 8. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Anál
2017. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Így sorba oda-vissza adok-kapok alapon.
2017. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ez, neked kérdés, szerintem, akkor várj vele addig, amíg ezt, te egymagad is el tudod majd dönteni.
2017. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a sorrend a jó, amire vágysz. Mindenesetre a közösülést hagyd utoljára, de szerintem ezt fölösleges is volt mondanom. Az a jó, ha kiismeritek egymást, és nem kell sietni.
2017. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az orál szex nem "legelső szex".


Az emberek 99%-a azt tartja a legelső szexnek az életében, amikor a farkat bedugták a punciba. Viszont a rendes szex előtt nyilván szokott lenni akár több hónapnyi időszak is, amikor felkészülnek a felek (főleg a szűz) a dologra. Mi is 2 hónapig oráloztunk előtte kölcsönösen, mielőtt lefeküdtünk egymással rendesen.

2017. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem orál volt az első. Elsőre csak nyalogattam, utána bekaptam, majd leszoptam és lenyeltem. Vaginális már utána volt először.
2017. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, főként ha mindketten szüzek vagytok. Érdemes az első néhány alkalommal kézzel-szájjal kiismerni egymást, és aztán áttérni a vaginálisra. Az már egyén(pár)függő, hogy ki mennyi ideig orálozik csak, és mikor tér át többre is, de azt úgyis érzitek majd, mikor már ott jártok ;) egyébként sok olyat ismerek, akik egyből a lényegre tértek, de szerintem ahhoz egy tapasztaltabb srác kell, mert ahol a srác még nagyon kezdő volt, ott a lányok elég minimálisan értékelték az első szex minőségét.
2017. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én pl még nem oráloztam, de valahogy nem is akartam soha... sokkal jobb a rendes szex szerintem.
2017. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Életedbe vagy kapcsolatba legelső szex?
2017. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na a kérdés ugye szexről szól ugye? Mégis sokan félre értik, hogy kapcsolat... hát milyen kapcsolat , kell hozzá kapcsolat? Nem. Ha nézek pl neten egy ku*vát, és pl én szűz vagyok , akkor mivel kezdjük el . a kérdés kb erről szól.
2017. nov. 9. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!