Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kaptatok már kéretlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kaptatok már kéretlenül meztelen fotót fiúktól? Mit reagáltok ilyenkor? Fiúk! Ti szoktatok kéretlenül küldözgetni? Mit szólnak hozzá a lányok?

Figyelt kérdés
kort is légyszi :)

2017. nov. 8. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Általában perverz vén f457nak hívnak. Nem értem a mai fiatalokat.

87/F

2017. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem! Miért küldenék?
2017. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hajjaj de még mennyit kaptam már 😏
2017. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hat ha keretlenul kuld valaki, gondolkodas nelkul tiltom. nemhogy nem orulok az ilyennek, de kifejezetten gusztustalannak tartom.. nem minden testre gerjed be az ember, ami meztelen, sot. mondjuk lehet, hogy a pasik a nok 90%atol orulnek egy ilyen kepnek, de noknel ugyanez max 10%.

19/L

2017. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

4-esnek nagyon igaza van.

én is utálom, ha a pasi ilyen képeket küld és teljesne lelomboz

Még a sok szelfitől is kivagyok, nemhogy a kéretlen meztelen, neadjisten f*rkáról kép.. közönséges és férfiatlan és gyerekes

2017. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha ilyet kapok elmondom neki,hogy szerintem milyen ronda,csúnya a szerszáma és ha látom,hogy visszaírt el sem olvasom csak tiltom. Egyesek nem tudják hol a határ...
2017. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kaptam itt annyit, hogy lehetne vele egy "Pénisz típusok" c. könyvet illusztrálni. xD
2017. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen kaptam már, és ha előtte bírtam is a csávót, onnantól kezdve már undorodom tőle és szóba se állok vele többet.

Kérni meg sohasem kérek, sokkal jobb azt élőben látni.

Na meg akik kéretlenül küldenek ilyesmit, azok nem veszik figyelembe, hogy nekem van-e párom, érdekel-e az ilyesmi, az se zavarja ha azt mondom rá hogy fúj. Az ilyeneknek nincs életük...

2017. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Candy94 ***** válasza:

Engem nem zavar ha kapok.

Bár különösebben nem is izgat.

23

2017. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok.Anotalkon csajoktól kaptam néhanyat.
2018. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!