Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tárgyiasítják a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tárgyiasítják a férfiak a nőket? Itt arra gondolok hogy egymás közt megbeszélek, hogy ezt vagy azt a csajt hogy med*gnák, ki d*gható szerintük, meztelen nőket küldözgetni egymásnak stb.

Figyelt kérdés
Aztán haza mennek az asszonyhoz és jön az így szeretlek úgy szeretlek, gyönyörű vagy szeretgetés blablabla. A kettő nekem annyira nem passzol össze a fejemben. Tényleg lehet ennyire szélsőséges egy férfi?
2016. febr. 4. 09:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Asszony alatt nem feltétlenül a feleségeket értem...
2016. febr. 4. 09:20
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Tudod hogy van ez, férfiak dumálnak egymás között! :)
2016. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Ne legyél már álszent!

12 éve vagyok férjnél, de ha bejön egy olyan ügyfél, aki nagyon jó pasi, mi is összevigyorgunk a kolléganőkkel, és ha elment, akkor megjegyezzük, hogy egy ajtócsapkodást megérne. Sőt, még van is olyan facebookon belájkolok egy-egy dögös pasiról készült képet, vagy elküldöm a csajoknak, hogy ezt azért úgy megnézném közelről...


Ettől még szeretem a férjemet, és hűséges vagyok hozzá, nem flörtölök másokkal, nem cicázok ügyfelekkel, egyszerűen csak nem vagyok se vak, se frigid.


Annyi eszem meg van, hogy ne csináljak ilyet a férjem mellett, mert ez neki is sértő lenne, de azért mert a kezét fogva nem tekergetem a nyakam a jó pasik után, még én is látom, ha szembejön.

2016. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki megnézni a neki tetsző embert, sőt fantáziál is róla. Ez önmagában még nem bűn és nem is elítélendő. Nem is jelent automatikusan hűtlenséget sem. Teljesen természetes reakció, ilyenek vagyunk nők és férfiak egyaránt.
2016. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Itt elsősorban nem a hűtlenség a lényeg, hanem hogy valóban lehet ennyire szélsőséges egy férfi viselkedése, hogy a haverjaival arról beszél hogy egy csajt hogy megdugna és esetleg még ennél hatványozottaban nyilvánul meg(tehát egy tárgyként tekint rá), majd hazaér a nőhöz és ott előadja a hős szerelmes, vagy ez utóbbi csak kamu a nőnek és őt is ugyanolyan szexuális tárgynak tekinti mint a korábban említett nőt?
2016. febr. 4. 11:55
 6/19 A kérdező kommentje:

Mert számomra ez a megkefélném, halálra dugnám stb, annyit jelent hogy egy agy nélküli vkinek tekinti akivel (ha tehetné) azt csinálhatna amit akar.

Én nőként nem így gondolkodom, biztos vannak köztük is olyanok akik igen.

Nyilván én is megnézem a jó hapsikat, csak én annyit állapítok meg hogy helyes vagy jóképű, vagy ha kidolgozott teste van nyilván feltűnés az is. De nincs bennem az hogy "de meglovagolnám" vagy hasonló. Ezzel nem arra célzok hogy frigid lennék mert szó sincs erről pusztán a stílussal vannak problémáim.

2016. febr. 4. 12:01
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki alpári bunkó stílusban nyilvánul meg egyrészt a környezet hatása amiben felnevelkedtek és éltek/élnek, másrészt viszont egyéni igény is. Ugyanis le lehet vetkőzni, ha az ember akarja. Általánosítani pedig nem szabad, ugyanis nem minden férfi ilyen és a nők között is akad szép számmal hasonló kvalitású személy.
2016. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Titusztitusz ***** válasza:
35%
Tényleg lehet...Sőt, a férfiak szerintem alapbol ilyenek...Ennek a jelenségnek nagyon egyszerű az oka: A férfiak tudatosan, avagy tudat alatt a nőket jórészt csak mint holmi "biológiai keltetőgépet" szokták értelmezni...Azaz, legfőképpen annyi céljuk szokott lenni a nőkkel, hogy "lehetőség szerint minnél több nőbe bejuttathassák a DNS-üket, amit majd aztán az adott nő kihord mint gyereket és utódot"...Az persze már más dolog, hogy EZ a nyers hozzáállás sérti a nők önérzetét, ezért a férfiak NŐKNEK a világ minden kincséért sem vallanák be azt, amiröl fentebb írtam, inkább holmi "tündibündizéssel", terelik el a hölgyek figyelmét a nyers valóságrol...De amikor a férfiak MAGUK KÖZÖTT VANNAK, akkor nincs értelme a megjátszásnak, maguk között már nyugodtan beszélhetnek nyiltan is a dolgok lényegéröl...
2016. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak akkor ez meg igazságtalan abból a szempontból, hogy nekünk nőknek meg kb istenítenünk kell őket, mert (szinte) elvárják... Mi meg csak "holmik" vagyunk.
2016. febr. 4. 16:47
 10/19 Titusztitusz ***** válasza:
9%
Kérdező...Ne ámítsuk szerintem magunkat és egymást is, se a nők, se a férfiak...A dolgok egyik része az az, amit írtam fentebb a férfiakrol, de amennyiben te nő vagy, akkor tudnod kéne azt szerintem, hogy VALÓJÁBAN a női logika sem másabb a férfiak tekintetében...Csak éppen a nők mint holmi "erőforrásmegosztó gépezetet" szoktak látni főképpen a férfiakban...Akiknek legfőbb értéke abban van, hogy egyrészt mint holmi "megtermékenyítőgépek" funkcionáljanak amikor éppen a nő élvezetet, vagy gyereket akar, vagy ha már van gyerek, akkor mint valami "erőforrástartalékok/segédeszközök" segítsék a nők gyereknevelési erőfeszítéseit...És ezzel sincs önmagában semmi gond...Nekem mindig azzal van gondom, amikor férfiak és nők KÖLCSÖNÖSEN ÁMÍTANI SZOKTÁK EGYMÁST...Mi a csudának kell egymást nyálas szövegekkel bolondítani állandóan? Jobb kimondani mindig az igazságot, nem?
2016. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!